Ceny našich služeb

MONEUS prostory

Pokud si při stanovení odměny za naše služby na něčem zakládáme, je to transparentnost a férový přístup. Chápeme, že každé podnikání je jiné a je potřeba k němu přistupovat individuálně.

Proto u nás vždy platíte pouze za skutečně odvedenou práci.

Ceny za vedení účetnictví

Za vedení účetnictví nám zaplatíte podle toho, jak je vaše podnikání rozsáhlé. Záleží na počtu zpracovaných dokladů, zda jste, či nejste plátci DPH nebo na tom, kolik máte zaměstnanců. Proměnných, na základě kterých se měsíční cena za vedení účetnictví vypočítává, je celá řada. Vždy o nich ale máte detailní přehled díky podrobnému ceníku, který vám zašleme spolu s nabídkou, a díky měsíčnímu vyúčtování. Cena za naše služby se tedy každý měsíc vyvíjí přesně tak, jak se vyvíjí vaše podnikání a účetnictví.

Ceny za daňové a další služby

Sestavení a podávání daňových přiznání a kontrolních hlášení k DPH oceňujeme, stejně jako u vedení účetnictví, položkově. Pro služby, jako je poradenství, daňová optimalizace nebo zakládání a přeměna společností, vycházíme z hodinové sazby. Cena je pak individuální dle toho, kolik je konkrétní problematice potřeba věnovat času. Pokud budete chtít spolupráci rozpočtově zastřešit, není pro nás problém domluvit se na pevně dané částce předem.

Chcete cenovou nabídku na míru? Kontaktujte nás

Kontakt