We tame your
taxes

MONEUS pozadí

How can we help your business?

MONEUS daňové služby

Tax
services

MONEUS 1

We will tame your taxes. You will always have the guarantee that you do not pay a penny more than you actually have to.

MONEUS vedení účetnictv

Vedení účetnictví

MONEUS 2

Cleverly customized accounting, documents in order and a 100% thoroughness. That’s what accounting looks like in our hands.

MONEUS korporátní společností

Korporátní služby

MONEUS 4

Potřebujete založit společnost v zahraničí nebo změnit s.r.o. na akciovou společnost? Nechte to na nás.

Why work with us

Nejsme jenom obyčejní účetní

We are a long-term partner for our clients. By customizing key tax and accounting issues, we help you get the most of your enterprise.

We are not afraid to go beyond boundaries

We live and breathe for our clients and we deal with every situation as if it was our own. We look for solutions where others would have given up a long time ago.

We are experts on international taxation

S mezinárodním daňovým poradenstvím máme zkušenosti jako málokdo. Ať už zakládáte novou firmu, nebo vyvážíte do zahraničí, poradíme vám jak daně optimalizovat.

Precision is our middle name

We know that the smallest mistake in accounting or taxes can cost you a lost profit or a fine from the authorities. That’s why we don’t make them.

MONEUS - psací stroj

Reference

A blog on taxes

Ondřej Málek

But we enjoy helping your business even more, as much as we can.

Abychom to mohli dělat opravdu komplexně, funguje MONEUS jako tým specialistů na daňové, účetní i právní otázky. Účetnictví je pro nás nezbytný základ, kostra, na kterou můžeme nabalovat další služby. Jedině tak vznikne živoucí organismus, který z vašeho podnikání dokáže vytěžit maximum. Naše zkušenosti přitom sahají daleko za hranice České republiky. Pokud tedy uvažujete o rozšíření svého podnikání na nové trhy a nevíte si rady s otázkami mezinárodního daňového poradenství, jsme pro vás tím pravým partnerem.

We enjoy
taxes!

Jak spolupráce s námi funguje?

1) Ze všeho nejdříve se s vámi potřebujeme potkat

Nastudování a pochopení vaše podnikání, cílů a potřeb je klíčové pro to, abychom mohli odvést opravdu profesionální služby a společně dosáhli kýžených výsledků. Připravte se na to, že se budeme ze začátku hodně ptát. Míra otevřenosti z vaší strany je při odpovědích opravdu důležitá. Jsme profesionálové, a tak se nemusíte bát nám sdělit i citlivé informace. Podpis NDA je samozřejmostí.

2) Poté, co vás poznáme, budeme schopni navrhnout optimální řešení

Ať už půjde mezinárodní daňové poradenství, nastavení účetnictví, mzdové a daňové agendy, nebo kombinaci všech těchto služeb - po úvodní schůzce od nás můžete očekávat konkrétní návrh řešení vašich potřeb včetně cenové nabídky. Některé ze služeb jsou ohodnoceny hodinovou sazbu, jiné (především účetní, mzdová a daňová agenda) pak položkově. Vše vám detailně vysvětlíme a popíšeme v našem návrhu.

3) Vyladíme detaily návrhu spolupráce

Návrh společně vybrousíme tak, aby odpovídal našim vzájemným představám a stanoveným cílům. Po dotažení návrhu do finální podoby podepíšeme smlouvu a můžeme se pustit do práce.

4) Pracujeme a odvádíme maximum

Po podepsání smlouvy od nás můžete očekávat profesionální práci v domluveném rozsahu a termínu. Ať už se jedná o jednorázové projekty, jako je založení zahraniční společnosti nebo tvorba mezinárodního holdingu, nebo dlouhodobou spolupráci na vašem účetnictví, daních či mezinárodním daňovém poradenství. Většina našich klientů je natolik spokojená, že to krátkodobou spoluprací nekončí a využívá nás jako dlouhodobé partnery v daňových a účetních otázkách.