Reference

Moneus reference

Daniel Prokop

Prokop Analysis and Quantitative Research, s.r.o.

Sociolog Daniel Prokop se zabývá výzkumy zejména v oblasti vzdělávání, chudoby a sociálních problémů. Spolupráce s MONEUS tak nezůstává jen u účetních a daňových služeb, ale stojí i na konzultacích dopadu daní na hospodaření a život domácností.

Moneus reference

Aneta Hloušek Karamanová

GAMEMAT s.r.o.

Manželé Hlouškovi vlastní obchod se stolními hrami s unikátní nabídkou herních podložek a terénů. Dodávají doslova do celého světa. Proto se jim v MONEUS staráme například i o zahraniční přiznání k DPH.

Moneus reference

Adam Škarka

Centrum pro ochranu osobních údajů s.r.o.

Právník Adam Škarka vede společnost poskytující pomoc s ochranou osobních údajů. V Centru pro ochranu osobních údajů tak lze nalézt komplexní pomoc s nastavením vnitřních procesů, a to za podpory renomované české advokátní kanceláře.

Moneus reference

Jan Geild

Workoholio software s.r.o.

Unikátní projekt Workohol.io pomáhá firmám s náborem B2B pracovních sil. Prostřednictvím portálu tak firmy mohou zadávat poptávky po pracovních silách a službách a díky tomu rychle pokrývat své aktuální potřeby.

Moneus reference

Tomáš Pohl

Justmighty s.r.o.

Agentura Justmighty se stará firmám o značky, weby a marketing. Ze zakládajících dvou přátel vyrostla v tým 25 lidí​, který poskytuje služby největším značkám českého trhu.

Pro koho pracujeme

What our clients say about us

When I decided to enter the Czech market, it was logical for me to establish a new company here. However, I needed someone who would help me with accounting, taxes and administration. That someone was MONEUS.

Vlado Rajzman, Sensor and IT solutions s.r.o.

Téměř všechnu naší produkci dodáváme do zahraničí. Řešíme dodání plátcům i neplátcům v rámci EU a exporty do zámoří. Moneus je naším klíčovím partnerem v džungli mezinárodniho obchodu a účetnictvý.

Matouš Hloušek

MONEUS helped me at a time when I terminated my business as a natural person and the revenue service commenced an audit.

Šárka Maráková, tourism industry entrepreneur

When I started my business, I was looking for an accountant. When making my pick, I had a hot hand and chose MONEUS

Stanislav Vlček, artisan

MONEUS helped me at a time when our accountant did not suffice anymore.

Alena Martincová, A-LIGHT s.r.o.

Would you like us to help your business as well? Contact us