O nás

MONEUS napdis

Děláme maximum pro to, abyste z podnikání získávali co nejvíc.

K tomu ale musíme vás a váš business do detailu poznat. Jen tak budeme mít jistotu, že dokážeme účetní a daňové otázky nastavit, jak potřebujete. Precizně vedené účetnictví je pro nás základ, ale naše spolupráce ním rozhodně nekončí.

Klienti si na nás nejvíce cení právě toho, co jim můžeme poskytnout navíc. Ať už jde o mezinárodní zdanění, korporátní poradenství nebo daňově služby, náš tým specialistů je tu od toho, aby vám pomohl.

Budeme pro vás dlouhodobým partnerem, o kterého se budete moci vždy opřít a který se pro vás nebude bát hledat řešení tam, kde ho jiní nevidí.

Nebojíme se hledat netradiční cesty.

MONEUS hodinky MONEUS Pracovní plocha

Kdo je MONEUS?

Ačkoli pracujeme jako tým složený ze specialistů na účetní, daňové a právní otázky, vždy se musí najít někdo, kdo nás bude řídit a s kým se vy, jako naši klienti, budete pravidelně potkávat. V MONEUS je takovouto osobou náš jednatel Ondřej Málek.

Jeho láska k daním přirozeně vyplynula ze studia a praxe v obchodním a daňovém právu a v mezinárodních obchodních vztazích. Právě v těchto na první pohled komplikovaných záležitostech našel Ondřej svou budoucí cestu i další směr pro MONEUS. Díky tomu dnes můžeme vašemu podnikání pomáhat tam, kde to ostatní už nesvedou.

Hodnoty, za kterými si stojíme

Znalosti a zkušenosti

Jsme experti na účetní a daňové otázky, které pro naše klienty řešíme denodenně. Kromě Česka máme ale bohaté zkušenosti také z oblasti mezinárodního zdanění.

Dlouhodobé partnerství

Pro naše klienty jsme dlouhodobým partnerem, který chápe jejich podnikání a potřeby. Jen tak vám totiž dokážeme pomoci.

Hledání nových řešení

Za své klienty bojujeme do posledního dechu. O vaše účetnictví a daně se staráme jako o vlastní a máme chuť hledat cesty tam, kde jiní řešení nevidí.

Preciznost a diskrétnost

Na pečlivost jsme pedanti a každou korunu raději přepočítáme dvakrát, než abychom udělali chybu. Všechny informace jsou u nás navíc vždy jako v trezoru.

MONEUS nadpis
Okolí budovy MONEUS