Reference

Moneus reference

Daniel Prokop

Prokop Analysis and Quantitative Research, s.r.o.

Sociolog Daniel Prokop se zabývá výzkumy zejména v oblasti vzdělávání, chudoby a sociálních problémů. Spolupráce s MONEUS tak nezůstává jen u účetních a daňových služeb, ale stojí i na konzultacích dopadu daní na hospodaření a život domácností.

Moneus reference

Aneta Hloušek Karamanová

GAMEMAT s.r.o.

Manželé Hlouškovi vlastní obchod se stolními hrami s unikátní nabídkou herních podložek a terénů. Dodávají doslova do celého světa. Proto se jim v MONEUS staráme například i o zahraniční přiznání k DPH.

Moneus reference

Adam Škarka

Centrum pro ochranu osobních údajů s.r.o.

Právník Adam Škarka vede společnost poskytující pomoc s ochranou osobních údajů. V Centru pro ochranu osobních údajů tak lze nalézt komplexní pomoc s nastavením vnitřních procesů, a to za podpory renomované české advokátní kanceláře.

Moneus reference

Jan Geild

Workoholio software s.r.o.

Unikátní projekt Workohol.io pomáhá firmám s náborem B2B pracovních sil. Prostřednictvím portálu tak firmy mohou zadávat poptávky po pracovních silách a službách a díky tomu rychle pokrývat své aktuální potřeby.

Moneus reference

Tomáš Pohl

Justmighty s.r.o.

Agentura Justmighty se stará firmám o značky, weby a marketing. Ze zakládajících dvou přátel vyrostla v tým 25 lidí​, který poskytuje služby největším značkám českého trhu.

Pro koho pracujeme

Co o nás říkají naši klienti

Když jsem se rozhodl vstoupit na český trh, bylo pro mě logické založit tu novou společnost. Potřeboval jsem ale někoho, kdo by mi pomohl s účetnictvím, daněmi a administrativou. Tím někým byl MONEUS.

Vlado Rajzman, Sensor and IT solutions s.r.o.

Téměř všechnu naší produkci dodáváme do zahraničí. Řešíme dodání plátcům i neplátcům v rámci EU a exporty do zámoří. Moneus je naším klíčovím partnerem v džungli mezinárodniho obchodu a účetnictvý.

Matouš Hloušek

MONEUS mi pomohl ve chvíli, kdy jsem ukončila podnikání jako fyzická osoba a finanční úřad u mě zahájil daňovou kontrolu.

Šárka Maráková, podnikatelka v cestovním ruchu

Když jsem začal podnikat, hledal jsem účetního. Při volbě jsem měl šťastnou ruku a zvolil MONEUS

Stanislav Vlček, řemeslník

MONEUS mi pomohl ve chvíli, kdy nám již naše účetní nestačila.

Alena Martincová, A-LIGHT s.r.o.

Chcete, abychom pomohli i vašemu podnikání? Kontaktujte nás