Naše reference

Moneus prostory

Máme za sebou práci pro klienty z nejrůznějších odvětví a s firmami o rozdílných velikostech. Přišli za námi s problémy, které mohou trápit i vaše podnikání. Přestali účetnictví zvládat svépomocí. Předchozí účetní je zklamal. Zakládali novou firmu a potřebovali účetnictví nastavit. Čekala je nepříjemná kontrola od finančního úřadu. Chtěli expandovat do zahraničí a potřebovali poradit, jak nastavit svou strukturu, aby na daních neplatili zbytečně moc.

A to je jen malý výčet z mnohem většího množství reálných příkladů. Ať už šlo o jednorázovou pomoc, nebo o dlouhodobou spolupráci, každá z těchto záležitostí byla v něčem odlišná. Stejně tak jsme k ní a k zákazníkovi přistupovali i my. Individuálně.

Rádi pomůžeme i vaší firmě

Pro koho pracujeme

Co o nás říkají naši klienti

Když jsem se rozhodl vstoupit na český trh, bylo pro mě logické založit tu novou společnost. Potřeboval jsem ale někoho, kdo by mi pomohl s účetnictvím, daněmi a administrativou. Tím někým byl MONEUS.

Vlado Rajzman, Sensor and IT solutions s.r.o.

Téměř všechnu naší produkci dodáváme do zahraničí. Řešíme dodání plátcům i neplátcům v rámci EU a exporty do zámoří. Moneus je naším klíčovím partnerem v džungli mezinárodniho obchodu a účetnictvý.

Matouš Hloušek

MONEUS mi pomohl ve chvíli, kdy jsem ukončila podnikání jako fyzická osoba a finanční úřad u mě zahájil daňovou kontrolu.

Šárka Maráková, podnikatelka v cestovním ruchu

Když jsem začal podnikat, hledal jsem účetního. Při volbě jsem měl šťastnou ruku a zvolil MONEUS

Stanislav Vlček, řemeslník

MONEUS mi pomohl ve chvíli, kdy nám již naše účetní nestačila.

Alena Martincová, A-LIGHT s.r.o.

MONEUS okolí budovi

Případová studie: Jak krotíme daně vývozce do Španělska a Francie

Náš klient má sídlo v Česku, zboží nakupuje v ČR i dalších zemí EU a dováží ho do Španělska, Francie nebo Číny. Krom toho provozuje mezinárodní kamionovou dopravu. Co všechno se ho v rámci mezinárodních daní týká a s čím mu pomáháme?

Chcete, abychom pomohli i vašemu podnikání? Kontaktujte nás