Naše reference

Moneus prostory

Máme za sebou práci pro klienty z nejrůznějších odvětví a s firmami o rozdílných velikostech. Přišli za námi s problémy, které mohou trápit i vaše podnikání. Přestali účetnictví zvládat svépomocí. Předchozí účetní je zklamal. Zakládali novou firmu a potřebovali účetnictví nastavit. Čekala je nepříjemná kontrola od finančního úřadu. Chtěli expandovat do zahraničí a potřebovali poradit, jak nastavit svou strukturu, aby na daních neplatili zbytečně moc.

A to je jen malý výčet z mnohem většího množství reálných příkladů. Ať už šlo o jednorázovou pomoc, nebo o dlouhodobou spolupráci, každá z těchto záležitostí byla v něčem odlišná. Stejně tak jsme k ní a k zákazníkovi přistupovali i my. Individuálně.

Rádi pomůžeme i vaší firmě

Pro koho pracujeme

Co o nás říkají naši klienti

Když jsem se rozhodl vstoupit na český trh, bylo pro mě logické založit tu novou společnost. Potřeboval jsem ale někoho, kdo by mi pomohl s účetnictvím, daněmi a administrativou. Tím někým byl MONEUS.

Vlado Rajzman, Sensor and IT solutions s.r.o.

Začali jsme vyvážet zboží do Španělska a vůbec si nedokázali představit, co všechno to bude z hlediska daní znamenat. Upřímně, bez pomoci od MONEUS bychom byli úplně ztracení.

Spartak Muradov, MS International Trade and Spedition s.r.o.

MONEUS mi pomohl ve chvíli, kdy jsem ukončila podnikání jako fyzická osoba a finanční úřad u mě zahájil daňovou kontrolu.

Šárka Maráková, podnikatelka v cestovním ruchu

Když jsem začal podnikat, hledal jsem účetního. Při volbě jsem měl šťastnou ruku a zvolil MONEUS

Stanislav Vlček, řemeslník

MONEUS mi pomohl ve chvíli, kdy nám již naše účetní nestačila.

Alena Martincová, A-LIGHT s.r.o.

MONEUS okolí budovi

Případová studie: Jak krotíme daně vývozce do Španělska a Francie

Náš klient má sídlo v Česku, zboží nakupuje v ČR i dalších zemí EU a dováží ho do Španělska, Francie nebo Číny. Krom toho provozuje mezinárodní kamionovou dopravu. Co všechno se ho v rámci mezinárodních daní týká a s čím mu pomáháme?

MONEUS pracovní plocha

Chcete, abychom pomohli i vašemu podnikání? Kontaktujte nás

Kontakt