V čem vašemu podnikání pomůžeme

Daňové služby

Služba

Zkrotíme vaše daně. Ať už potřebujete pomoci s kontrolním hlášením a pravidelnými odvody DPH, dílčími úkoly jako jsou daně z příjmu, silniční a další daně, nebo chcete, abychom vám s nimi pomohli komplexně a vaši daňovou zátěž optimalizovali. Svěřte své daně nám a vždy bude mít jistotu, že na nich neplatíte ani o korunu navíc.

MONEUS daňové služby
MONEUS vedení učetnictví

Komplexní vedení účetnictví

Služba

Bez pečlivě vedeného účetnictví se neobejdete. Pomůžeme vám, ať už řešíte klasické účetnictví, nebo daňovou evidenci. Samozřejmě vás zastoupíme v jednání se všemi úřady a na starost si rádi vezmeme i mzdy a personalistiku. Stačí, když nám budete dodávat podklady, a my vše zařídíme za vás.

Mezinárodní zdanění

Služba

Oblast mezinárodních daní v sobě skrývá velké množství pastí. Pokud ale budete mít po ruce pomocníka se zkušenostmi, mohou se z těchto pastí stát příležitosti. Ať už do zahraničí vyvážíte, nebo expandujete na nové trhy a potřebujete své mezinárodní daně optimalizovat, rádi pro vás tímto pomocníkem budeme právě my.

MONEUS mezinárodní zdanění
MONEUS zakládání společností

Založení společnosti

Služba

Chcete založit společnost u nás nebo v zahraničí a hledáte někoho, kdo s tím má zkušenosti? Potřebujete poradit s otázkou koncernových vztahů nebo transformovat svou obchodní společnost, např. ze společnosti s ručením omezeným na akciovou společnost? Ve všech případech vám dokážeme pomoci.