Daňová optimalizace

Neplaťte na daních víc, než kolik skutečně musíte. Poradíme vám jak na optimalizaci vaší daňové povinnosti. A to jak v České republice, tak v zahraničí – naší specialitou je totiž mezinárodní zdanění. Ušetřené finance můžete investovat zpět do rozvoje svého podnikání.

Samotnou daňovou optimalizací ale naše spolupráce nekončí. Převzít za vás můžeme i účetnictví a zpracovávat za vás i všechna daňová přiznání. Od daní z příjmu, přes DPH a silniční daň až po daň z hazardních her. Také vás můžeme zastoupit během jakékoliv kontroly z finančního úřadu.

Krotíme vaše daně

Abychom vám mohli s daňovou optimalizací pomoci, musíme nejdříve detailně poznat vaše podnikání a pochopit všechny procesy, které v něm probíhají. Na základě toho vám dokážeme doporučit řešení šité na míru. Z našeho pohledu dává daňová optimalizace největší smysl v kombinaci s komplexním vedením účetnictví.

Daň z příjmů i DPH

Jakmile budou všechny procesy ve firmě optimálně nastaveny, můžeme vám pomoci i s jednotlivými daněmi. Zpracujeme a podáme pro vás daňové přiznání k dani z příjmu, pravidelně pro vás budeme řešit odvody DPH a zpracovávat související agendu. A pokud k podnikání používáte vozidla, postaráme se i o výpočet a odvody silniční daně. Krom toho jsme vám schopni pomoci i s daní z nemovitosti, z jejich převodu nebo dalšími tzv. malými daněmi.

Mezinárodní zdanění

S daňovou optimalizací vám dokážeme pomoci jak v rámci ČR, tak v zahraničí. Na mezinárodní právo a daně jsme totiž experti. Ať už se chystáte otevřít pobočku v zahraničí, nebo za hranice vyvážíte, jsme pro vás tím pravým partnerem. V oblasti zahraničního zdanění vám pomůžeme nejen s optimalizací daňové povinnosti, ale rádi pro vás zajistíme také komplexní vedení zahraniční daňové a účetní agendy.

Komplexní vedení účetnictví

Daňové služby svým klientům nejčastěji poskytujeme v kombinaci s vedením účetnictví. Z našeho pohledu dává takováto spolupráce největší smysl, protože jsou na sebe účetnictví a daně velmi úzce navázány. Jednoduše řečeno - řádně vedené účetnictví je pro správné přizná daní nezbytné. Účetnictví pro vás můžeme spravovat od A do Z - od nastavení účetní osnovy a procesů, přes pravidelné zpracování a účtování dokladů a mzdovou agendu až po sestavení účetní závěrky.

Jak to celé probíhá

Musíme poznat vaše podnikání. To znamená nejen pochopit jeho podstatu, ale i všechny transakční procesy. Jedině tak jsme schopni vaše daně optimalizovat.

 

Začínáme spolupráci. Po schválení návrhu vám na jeho základě pomůžeme daně nastavit tak, aby vše bez problému fungovalo.

 

Připravíme návrh na míru. Díky získaným informacím a poznání vašeho podnikání následně připravíme návrh toho, jak vaši daňovou zátěž optimalizovat.

 

Krotíme vaše daně. Po nastavení všech procesů se průběžně staráme o všechny vaše daně, zastupujeme vás v jednání s úřady a v ideálním případě máme na starosti i vaše účetnictví.

Proč své daně svěřit právě nám?

Nejsme jen obyčejní daňaři

Pro naše klienty jsme dlouhodobými partnery. Pomocí nastavení klíčových právních, daňových a účetních otázek vám pomáháme z podnikání dostat maximum.

Nebojíme se překračovat hranice

Ať už jde o daňovou optimalizaci, nebo o účetnictví – vaše problémy řešíme tak, jako by byly naše vlastní. Řešení se snažíme najít i tam, kde by vám už ostatní nepomohli.

Jsme experti na mezinárodní zdanění

Málokdo vám s mezinárodní daňovou optimalizací dokáže poradit tak jako my. Díky bohatým zkušenostem pomáháme klientům, kteří mají pobočky v zahraničí, nebo do ciziny jen vyváží.

Jsme precizní

Daňové chyby vás stojí ušlý zisk, penále nebo daně zaplacené zbytečně navíc. Proto si zakládáme na pečlivosti, která vás podobných chyb zbaví.

Kolik daňová optimalizace stojí?

Vždy záleží na rozsahu naší pomoci. Můžete po nás chtít jen pomoc s nastavením daňové optimalizace a pak si vše spravovat sami. A nebo daně (a případně i účetnictví) kompletně svěříte do našich rukou. Je to jen na vás. V každém případě vždy platíte jen za skutečnou práci, kterou pro vás v daném měsíci provedeme.

Pro ocenění daňové optimalizace vycházíme z naší standardní hodinové sazby. Celková cena se pak odvíjí od toho, kolik je potřeba celé záležitosti věnovat času. Před začátkem spolupráce samozřejmě vše rozpočtově zastřešíme, nebo se domluvíme na pevně dané částce.

Pokud nám své daně svěříte kompletně, budeme pro vás sestavovat a podávat daňová přiznání a kontrolní hlášení k DPH. Tyto aktivity oceňujeme položkově. Vždy o nich budete mít podrobný přehled nejen díky podrobnému ceníku, který od nás dostanete spolu s nabídkou, ale i díky vyúčtování, které vám budeme posílat každý měsíc. Budete tak mít jistotu, že platíte jen za práci, kterou bylo v daném měsíci opravdu potřeba udělat.

Chcete, abychom s daňovou optimalizací pomohli i vám? Kontaktujte nás

Kontakt

Další související služby

Nenašli jste co jste hledali?