Daňová optimalizace

Neplaťte na daních víc, než kolik skutečně musíte. Poradíme vám jak na optimalizaci vaší daňové povinnosti. A to jak v České republice, tak v zahraničí – naší specialitou je totiž mezinárodní zdanění. Ušetřené finance můžete investovat zpět do rozvoje svého podnikání.

 

Samotnou daňovou optimalizací ale naše spolupráce nekončí. Převzít za vás můžeme i účetnictví a zpracovávat za vás i všechna daňová přiznání. Od daní z příjmu, přes DPH a silniční daň až po daň z hazardních her. Také vás můžeme zastoupit během jakékoliv kontroly z finančního úřadu.

Krotíme vaše daně

Abychom vám mohli s daňovou optimalizací pomoci, musíme nejdříve detailně poznat vaše podnikání a pochopit všechny procesy, které v něm probíhají. Na základě toho vám dokážeme doporučit řešení šité na míru. Z našeho pohledu dává daňová optimalizace největší smysl v kombinaci s vedením účetnictví.

Daň z příjmů i DPH

Jakmile budou všechny procesy ve firmě optimálně nastaveny, můžeme vám pomoci i s jednotlivými daněmi. Zpracujeme a podáme pro vás daňové přiznání k dani z příjmu, pravidelně pro vás budeme řešit odvody DPH a zpracovávat související agendu. A pokud k podnikání používáte vozidla, postaráme se i o výpočet a odvody silniční daně. Krom toho jsme vám schopni pomoci i s daní z nemovitosti nebo dalšími tzv. malými daněmi.

Mezinárodní zdanění

S daňovou optimalizací vám dokážeme pomoci jak v rámci ČR, tak v zahraničí. Na mezinárodní zdanění jsme totiž experti. Ať už se chystáte otevřít pobočku v zahraničí, zaměstnáváte zahraniční pracovníky nebo za hranice vyvážíte, jsme pro vás tím pravým partnerem.

Komplexní vedení účetnictví

Daňové služby svým klientům nejčastěji poskytujeme v kombinaci s vedením účetnictví. Z našeho pohledu dává takováto spolupráce největší smysl, protože jsou na sebe účetnictví a daně velmi úzce navázány. Jednoduše řečeno - řádně vedené účetnictví je pro správné přizná daní nezbytné. Účetnictví pro vás můžeme spravovat od A do Z - od nastavení účetní osnovy a procesů, přes pravidelné zpracování a účtování dokladů a mzdovou agendu až po sestavení účetní závěrky.

Jak to celé probíhá

Musíme poznat vaše podnikání. To znamená nejen pochopit jeho podstatu, ale i všechny transakční procesy. Jedině tak jsme schopni vaše daně optimalizovat.

 

Začínáme spolupráci. Po schválení návrhu vám na jeho základě pomůžeme daně nastavit tak, aby vše bez problému fungovalo.

 

Připravíme návrh na míru. Díky získaným informacím a poznání vašeho podnikání následně připravíme návrh toho, jak vaši daňovou zátěž optimalizovat.

 

Krotíme vaše daně. Po nastavení všech procesů se průběžně staráme o všechny vaše daně, zastupujeme vás v jednání s úřady a v ideálním případě máme na starosti i vaše účetnictví.

Proč svěřit daňovou optimalizaci právě nám?

Zakládáme si na preciznosti

Víme, že i sebemenší chyba v účetnictví vás může připravit o zisk, ohrozit získání úvěru nebo vám vysloužit pěkné sankce od úřadů. Proto chybám předcházíme několika úrovněmi kontroly a opakovanými zpětnými prověrkami našich postupů. Pokud chybu uděláme, postavíme se k ní čelem. Pro tyto případy jsme i pojištěni.

 

Budeme pro vás dlouhodobými partnery

Daňová optimalizace je ale jen začátek. Našim klientům v rámci vedení účetnictví a daňového poradenství pomáháme z jejich podnikání dostat maximum.

 

Jsme féroví

Transparentnost a férový přístup u nás najdete ve všem – i v cenách. Na ceně se dohodneme vždy před zahájením spolupráce.

Hranice nás nezastaví

Hledáme řešení

Každý problém našich klientů řešíme tak, jako by se týkal nás samotných. Nebojíme se hledat řešení tam, kde by to jiní už dávno vzdali.

 

Vyznáme se i v mezinárodním zdanění

Poradíme si s případy, kdy obchodujete se zahraničními partnery, máte pobočky či sklady v jiných zemích nebo zaměstnáváte cizince. Nebojíme se tyto případy řešit.

 

Nejsme obyčejní daňaři

Náš tým je složený z odborníků na daně, účetnictví i právo. Jen tak můžeme poskytovat špičkové služby a porozumět všem otázkám a problémům klientů

Chcete, abychom s daňovou optimalizací pomohli i vám? Kontaktujte nás...

Další související služby

Nenašli jste co jste hledali?