Daňové poradenství

Nevíte si rady s daněmi? Chcete se pustit do něčeho nového? Ať už plánujete rozjet novou firmu nebo realizovat developerský projekt, nezapomeňte na daňové dopady. Probereme s vámi vaše plány a upozorníme vás na všechna možná rizika a daňové povinnosti. Nečekejte až na kontrolu z finančního úřadu a nenechte se překvapit sankcemi nebo trestní odpovědností. To již bude pozdě.

Nejlepších výsledků při daňovém poradenství dosahujeme při dlouhodobé spolupráci. Můžeme vám pomoci založit novou společnost pro rozjezd podnikání nebo pomoci zřídit svěřenský fond pro správu vašeho majetku. Povedeme pro vás účetnictví a budeme vaším partnerem během celého vašeho projektu.

Krotíme vaše daně

Nechte si poradit od odborníků na daně a věnujte svoji energii a čas svému podnikání. Máme přehled o daňovém právu, praxi finančních úřadů i aktuální soudní praxi. Probrat s námi můžete významný obchod, nový projekt nebo vaše podnikání jako takové. Vždy se snažíme maximálně pochopit všechny aspekty vašeho podnikání, abyste vás mohli upozornit na všechny obtíže a rizika. Společně zkrotíme vaše daně.

Daňové spory

I když budete všechny daňové povinnosti plnit, může vás potkat daňová kontrola nebo postup k odstranění pochybností. Provedeme vás celým takovým kontrolním postupem a budeme hájit vaše práva. Daňový proces je opravdu naše parketa.

Mezinárodní zdanění

Naše možnosti nekončí na českých hranicích. Nebojíme se spolupráce s kolegy ze zahraničí a budeme se věnovat i vašim mezinárodním transakcím nebo aktivitám v zahraničí. Poradíme si i s daňovými kontrolami s mezinárodním prvkem - například při výslechu svědků v zahraničí.

Jak to celé probíhá

Musíme se poznat. Jakékoliv poradenství je o silné důvěře. Musíme tedy důkladně poznat vaše podnikání a cíle. Jedině tak zkrotíme vaše daně.

Krotíme vaše daně. Při dlouhodobé spolupráci se po nastavení všech procesů průběžně staráme o všechny vaše daně, zastupujeme vás v jednání s úřady a v ideálním případě máme na starosti i vaše účetnictví.

Připravíme řešení na míru. Díky získaným informacím a poznání vašeho podnikání vám pomůžeme a poradíme. Pokud to bude možné, navrhneme několik variant řešení.

Proč svěřit daně právě nám?

Nejsme jen obyčejní daňaři

Pro naše klienty jsme dlouhodobými partnery. Využíváme týmu právníků, daňových expertů a účetních, abychom pokryly všechny aspekty vašeho podnikání.

Nebojíme se překračovat hranice

Ať už jde o daně nebo o účetnictví – vaše problémy řešíme tak, jako by byly naše vlastní. Řešení se snažíme najít i tam, kde by to ostatní vzdali.

Jsme experti na daňové spory

V daňovém procesu se cítíme jako doma. Díky bohatým zkušenostem pomáháme klientům, u kterých probíhá daňová kontrola.

Jsme precizní

Chyby vás stojí peníze nebo čas. Proto si zakládáme na pečlivosti, která vás podobných chyb zbaví. Každý ale dělá chyby. K těm se ale vždy postavíme čelem.

Chcete, abychom s daněmi pomohli i vám? Kontaktujte nás

Kontakt

Další související služby

Nenašli jste co jste hledali?