Daňové spory

Věděli jste, že statisticky vás kontrola z finančního úřadu na DPH čeká jednou za 80 let? V případě daně z příjmu dokonce jednou za 450 let? To nezní nijak hrozivě. Daňová kontrola ovšem není to jediné, co vás může u finančního úřadu potkat. Existuje několik postupů, pomocí kterých může správce daně zkontrolovat, jestli plní své povinnosti správně. Často pak nemusíte souhlasit s názorem finančního úřadu a dostat se do daňového sporu. V takovém případě se většinou nevyplatí spoléhat se na „domluvu“ s úředníky nebo čekat co se stane. Je vhodné vše co nejdříve probrat s profesionálem a zpravidla se nechat i v celém řízení zastoupit.

 

V situaci, kdy má finanční úřad pochybnosti o vašich daňových povinnostech, dovedeme vyhodnotit možná rizika. Zároveň navrhneme vhodný postup. Při jednání s finančním úřadem vám pomůžeme v případě, kdy vás čeká jen výslech z pozice svědka, nebo i v případě celé daňové kontroly.

 

Můžete se však na nás obrátit i předem a snažit se jakýmkoliv problémům předcházet. Rádi se budeme pečlivě věnovat vašemu účetnictví a daním.

Krotíme vaše daně

Nechte si poradit od odborníků na daně a věnujte svoji energii a čas svému podnikání. Máme přehled o daňovém právu, praxi finančních úřadů i aktuální soudní praxi. Probrat s námi můžete významný obchod, nový projekt nebo vaše podnikání jako takové. Vždy se snažíme maximálně pochopit všechny aspekty vašeho podnikání, abyste vás mohli upozornit na všechny obtíže a rizika. Společně zkrotíme vaše daně.

Nespoléhejte se při daňové kontrole na domluvu s finančním úřadem

Jsme odborníky na daňové právo a účetnictví. Máme bohaté zkušenosti z daňových kontrol i trestních řízení pro daňové trestné činy. Díky tomu dokážeme vyhodnotit rizika, ať už vás čeká daňová kontrola, postup k odstranění pochybností nebo váš výslech na finančním úřadě. Z naší zkušenosti se ovšem lidé často spoléhají, že vše časem "vyšumí", nebo že se domluví s úředníky z finančního úřadu. Tak jednoduché to ovšem nebývá.

Mezinárodní zdanění

Naše možnosti nekončí na českých hranicích. Nebojíme se spolupráce s kolegy ze zahraničí a budeme se věnovat i vašim mezinárodním transakcím nebo aktivitám v zahraničí. Poradíme si i s daňovými kontrolami s mezinárodním prvkem - například při výslechu svědků v zahraničí.

Jak to celé probíhá

Musíme se poznat. Proto je důležité, abychom se nejdříve potkali a vše podrobně probrali. Poznáme se a zjistíme vaše očekávání a možnosti.

Komunikujeme s finančním úřadem. I během postupu k odstranění pochybností nebo daňové kontroly vás plně zastupujeme při jednání se správcem daně. Vy se můžete věnovat svému podnikání.

Navrhneme možný postup. Díky osobní schůzce a pochopení vašeho problému dokážeme navrhnout možný postup. Dostanete od nás návrh včetně cenové nabídky na zastoupení před finančním úřadem.

 

Informujeme vás. V průběhu spolupráce vás pravidelně informujeme o našem postupu. Navrhujeme vám případné změny postupu podle aktuální situace.

Proč řešení daňových sporů svěřit právě nám?

Zakládáme si na preciznosti

Víme, že i sebemenší chyba v účetnictví vás může připravit o zisk, ohrozit získání úvěru nebo vám vysloužit pěkné sankce od úřadů. Proto chybám předcházíme několika úrovněmi kontroly a opakovanými zpětnými prověrkami našich postupů. Pokud chybu uděláme, postavíme se k ní čelem. Pro tyto případy jsme i pojištěni.

 

Budeme pro vás dlouhodobými partnery

Řešení daňového sporu je ale jen začátek. Našim klientům v rámci vedení účetnictví a daňového poradenství pomáháme z jejich podnikání dostat maximum.

 

Jsme féroví

Transparentnost a férový přístup u nás najdete ve všem – i v cenách. Na ceně se dohodneme vždy před zahájením spolupráce.

Hranice nás nezastaví

Hledáme řešení

Každý problém našich klientů řešíme tak, jako by se týkal nás samotných. Nebojíme se hledat řešení tam, kde by to jiní už dávno vzdali.

 

Vyznáme se i v mezinárodním zdanění

Poradíme si s případy, kdy obchodujete se zahraničními partnery, máte pobočky či sklady v jiných zemích nebo zaměstnáváte cizince. Nebojíme se tyto případy řešit.

 

Nejsme obyčejní daňaři

Náš tým je složený z odborníků na daně, účetnictví i právo. Jen tak můžeme poskytovat špičkové služby a porozumět všem otázkám a problémům klientů

S čím vám pomůžeme?

Chcete, abychom vám pomohly ve sporu s finančním úřadem? Kontaktujte nás...

Další související služby

Nenašli jste co jste hledali?