Daňová kontrola

Obdrželi jste oznámení o zahájení daňové kontroly? Již od začátku je vhodné se s daňovou kontrolou obrátit na profesionály a nechat hájit svá práva. Daňová kontrola totiž představuje komplexní postup, kterým je třeba proplout s jistotou. Na jejím konci nebo dokonce po oznámení výsledků kontrolních zjištění se již zmenšuje prostor pro vaši obranu.

 

Daňová kontrola vás může i čekat jako druhý krok probíhajícího postupu k odstranění pochybností. Zejména pokud finanční úřad zjistí, že je třeba provést podrobnější kontrolu plnění vašich daňových povinností.

 

Pomůžeme vám zvolit vhodnou strategii postupu během daňové kontroly, budeme komunikovat s finančním úřadem a hájit vaše práva. Vy se budete moci věnovat dále svému podnikání. Starosti s finančním úřadem necháte na nás. 

 

Můžete se však na nás obrátit i předem a snažit se jakýmkoliv problémům předcházet. Rádi se budeme pečlivě věnovat vašemu účetnictví a daním.

Společně se na to podíváme

Jde o vaši první daňovou kontrolu? Nevíte jak bude probíhat? Zjednodušeně si můžete představit postup, během kterého finanční úřad detailně prozkoumá, zda správně plníte své daňové povinnosti. V případě, že zjistí nedostatky, doměří vám příslušnou daň a k ní i úrok z prodlení a penále. Rádi vám vysvětlíme jak daňová kontrola probíhá a co můžete čekat.

Budeme chránit vaše práva

V průběhu daňové kontroly vás může potkat řada situací, se kterými si nemusíte vědět rady. Rozumíme daňovému řádu a víme, jak daňová kontrola probíhá. Vaše práva budeme vší silou bránit a využijeme všech možností daňového procesu ve váš prospěch.

Zastoupíme vás

Během daňové kontroly se můžete nechat zastoupit. Ušetříte tím svůj čas, nervy a mnohdy i peníze. Je lepší se věnovat svému podnikání a v daních se obrátit na odborníky.

Jak to celé probíhá

Musíme se poznat. Proto je důležité, abychom se nejdříve potkali a vše podrobně probrali. Poznáme se, seznámíme se s podklady a zjistíme vaše očekávání a možnosti.

Komunikujeme s finančním úřadem. Během daňové kontroly vás plně zastupujeme při jednání se správcem daně. Vy se můžete věnovat svému podnikání. Občas to ovšem bez vaší pomoci nepůjde.

Navrhneme možný postup. Díky osobní schůzce a pochopení vašeho problému dokážeme navrhnout vhodný postup. Dostanete od nás návrh včetně cenové nabídky na zastoupení během daňové kontroly. Pokud se domluvíme, podepíšeme smlouvu a plnou moc.

Informujeme vás. V průběhu spolupráce vás pravidelně informujeme o našem postupu. Navrhujeme vám případné změny postupu podle aktuální situace.

Proč řešení daňových sporů svěřit právě nám?

Zakládáme si na preciznosti

Víme, že i sebemenší chyba v účetnictví vás může připravit o zisk, ohrozit získání úvěru nebo vám vysloužit pěkné sankce od úřadů. Proto chybám předcházíme několika úrovněmi kontroly a opakovanými zpětnými prověrkami našich postupů. Pokud chybu uděláme, postavíme se k ní čelem. Pro tyto případy jsme i pojištěni.

 

Budeme pro vás dlouhodobými partnery

Řešení daňového sporu je ale jen začátek. Našim klientům v rámci vedení účetnictví a daňového poradenství pomáháme z jejich podnikání dostat maximum.

 

Jsme féroví

Transparentnost a férový přístup u nás najdete ve všem – i v cenách. Na ceně se dohodneme vždy před zahájením spolupráce.

Hranice nás nezastaví

Hledáme řešení

Každý problém našich klientů řešíme tak, jako by se týkal nás samotných. Nebojíme se hledat řešení tam, kde by to jiní už dávno vzdali.

 

Vyznáme se i v mezinárodním zdanění

Poradíme si s případy, kdy obchodujete se zahraničními partnery, máte pobočky či sklady v jiných zemích nebo zaměstnáváte cizince. Nebojíme se tyto případy řešit.

 

Nejsme obyčejní daňaři

Náš tým je složený z odborníků na daně, účetnictví i právo. Jen tak můžeme poskytovat špičkové služby a porozumět všem otázkám a problémům klientů

Chcete, abychom vám pomohli s daňovou kontrolou? Kontaktujte nás...

Další související služby

Nenašli jste co jste hledali?