Kasační stížnost

Proběhla u vás daňová kontrola, podali jste odvolání a následně i správní žalobu, ve které jste neuspěli? Dalším krokem, kterým lze zvrátit platební výměr na daň, se kterým nesouhlasíte, je podat kasační stížnost. Pomůžeme vám zvolit vhodnou strategii postupu a argumentaci v kasační stížnosti, ve spolupráci s advokátem vás zastoupíme v řízení o kasační stížnosti. Vy se budete moci věnovat dále svému podnikání. Starosti s daněmi necháte na nás.

 

V případě kasační stížnosti je již argumentační prostor pro vaši obranu značně omezený. Obraťte se na daňové odborníky již na začátku daňové kontroly. Nebo jí ještě lépe předcházejte konzultací svého podnikání s daňovým poradcem.

 

Můžete se však na nás obrátit i předem a snažit se jakýmkoliv problémům předcházet. Rádi se budeme pečlivě věnovat vašemu účetnictví a daním.

Společně se na to podíváme

Obdrželi jste rozsudek správního soudu? Domníváte se, že finanční úřad vyměřil daň v chybné výši? Pokud vám byla doměřena daň, podali jste odvolání a následně i správní žalobu, je možné v případě jejího neúspěchu podat kasační stížnost. Nesmíte však zapomenout na to, že na její podání máte jen omezenou lhůtu! Pokud nejste spokojeni ani s rozhodnutím o odvolání a ani s rozsudkem správního soudu, je možné podat kasační stížnost. Rádi vám vysvětlíme jak vše bude probíhat a co můžete čekat.

Budeme chránit vaše práva

V průběhu řízení v daňové věci vás může potkat řada situací, se kterými si nemusíte vědět rady. Rozumíme daňovému řádu i správnímu soudnictví a víme, jak vše probíhá. Vaše práva budeme vší silou bránit a využijeme všech možností daňového i soudního procesu ve váš prospěch.

Zajistíme vám zastoupení advokátem

V řízení o kasační stížnosti se musíte nechat zastoupit advokátem. Využijte spolupráce daňového poradce a partnerského advokáta v MONEUS.

Jak to celé probíhá

Proč řešení daňových sporů svěřit právě nám?

Zakládáme si na preciznosti

Víme, že i sebemenší chyba vás může připravit o zisk, ohrozit získání úvěru nebo vám vysloužit pěkné sankce od úřadů. Proto chybám předcházíme několika úrovněmi kontroly a opakovanými zpětnými prověrkami našich postupů. Pokud chybu uděláme, postavíme se k ní čelem. Pro tyto případy jsme i pojištěni.

 

Budeme pro vás dlouhodobými partnery

Řešení daňového sporu je ale jen začátek. Našim klientům v rámci vedení účetnictví a daňového poradenství pomáháme z jejich podnikání dostat maximum.

 

Jsme féroví

Transparentnost a férový přístup u nás najdete ve všem – i v cenách. Na ceně se dohodneme vždy před zahájením spolupráce.

Hranice nás nezastaví

Hledáme řešení

Každý problém našich klientů řešíme tak, jako by se týkal nás samotných. Nebojíme se hledat řešení tam, kde by to jiní už dávno vzdali.

 

Vyznáme se i v mezinárodním zdanění

Poradíme si s případy, kdy obchodujete se zahraničními partnery, máte pobočky či sklady v jiných zemích nebo zaměstnáváte cizince. Nebojíme se tyto případy řešit.

 

Nejsme obyčejní daňaři

Náš tým je složený z odborníků na daně, účetnictví i právo. Jen tak můžeme poskytovat špičkové služby a porozumět všem otázkám a problémům klientů

Chcete, abychom vám pomohli s kasační stížností proti platebnímu výměru? Kontaktujte nás...

Další související služby

Nenašli jste co jste hledali?