Postup k odstranění pochybností

Daňová kontrola není jediným způsobem, jak finanční úřad může zkontrolovat vaše účetnictví a daně. V případě, kdy má velmi konkrétní pochybnosti o údajích v daňovém přiznání, zašle vám výzvu k odstranění pochybností. V takovém případě je třeba velmi rychle reagovat a vyvrátit pochybnosti správce daně. Pokud se vám to nepodaří, může dojít k zahájení daňové kontroly.

 

Pomůžeme vám zvolit vhodnou strategii postupu během postupu k odstranění pochybností, budeme komunikovat s finančním úřadem a hájit vaše práva. Vy se budete moci věnovat dále svému podnikání. Starosti s finančním úřadem necháte na nás.

 

Můžete se však na nás obrátit i předem a snažit se jakýmkoliv problémům předcházet. Rádi se budeme pečlivě věnovat vašemu účetnictví a daním.

Společně se na to podíváme

Obdrželi jste výzvu k odstranění pochybností? Nejste si jisti, co se bude dít? Zjednodušeně si můžete představit postup, během kterého finanční úřad po podání daňového přiznání prozkoumá, jestli jste v konkrétním případě nepochybili. V případě, že neodstraníte jeho pochybnosti, nevyměří daň podle daňového přiznání, ale svých zjištění. Rádi vám vysvětlíme jak vše bude  probíhat a co můžete čekat.

Budeme chránit vaše práva

V průběhu postupu k odstranění pochybností vás může potkat řada situací, se kterými si nemusíte vědět rady. Věděli jste například, že může být změněn na daňovou kontrolu? Rozumíme daňovému řádu a víme, jak vše probíhá. Vaše práva budeme vší silou bránit a využijeme všech možností daňového procesu ve váš prospěch.

Zastoupíme vás

Během postupu k odstranění pochybností se můžete nechat zastoupit. Ušetříte tím svůj čas, nervy a mnohdy i peníze. Je lepší se věnovat svému podnikání a v daních se obrátit na odborníky.

Jak to celé probíhá

Musíme se poznat. Proto je důležité, abychom se nejdříve potkali a vše podrobně probrali. Poznáme se, seznámíme se s podklady a zjistíme vaše očekávání a možnosti.

Komunikujeme s finančním úřadem. Během postupu k odstranění pochybností vás plně zastupujeme při jednání se správcem daně. Vy se můžete věnovat svému podnikání.

Navrhneme možný postup. Díky osobní schůzce a pochopení vašeho problému dokážeme navrhnout vhodný postup. Dostanete od nás návrh včetně cenové nabídky na zastoupení před finančním úřadem. Pokud se domluvíme, podepíšeme smlouvu a plnou moc.

Informujeme vás. V průběhu spolupráce vás pravidelně informujeme o našem postupu. Navrhujeme vám případné změny postupu podle aktuální situace.

Proč řešení daňových sporů svěřit právě nám?

Zakládáme si na preciznosti

Víme, že i sebemenší chyba vás může připravit o zisk, ohrozit získání úvěru nebo vám vysloužit pěkné sankce od úřadů. Proto chybám předcházíme několika úrovněmi kontroly a opakovanými zpětnými prověrkami našich postupů. Pokud chybu uděláme, postavíme se k ní čelem. Pro tyto případy jsme i pojištěni.

 

Budeme pro vás dlouhodobými partnery

Řešení daňového sporu je ale jen začátek. Našim klientům v rámci vedení účetnictví a daňového poradenství pomáháme z jejich podnikání dostat maximum.

 

Jsme féroví

Transparentnost a férový přístup u nás najdete ve všem – i v cenách. Na ceně se dohodneme vždy před zahájením spolupráce.

Hranice nás nezastaví

Hledáme řešení

Každý problém našich klientů řešíme tak, jako by se týkal nás samotných. Nebojíme se hledat řešení tam, kde by to jiní už dávno vzdali.

 

Vyznáme se i v mezinárodním zdanění

Poradíme si s případy, kdy obchodujete se zahraničními partnery, máte pobočky či sklady v jiných zemích nebo zaměstnáváte cizince. Nebojíme se tyto případy řešit.

 

Nejsme obyčejní daňaři

Náš tým je složený z odborníků na daně, účetnictví i právo. Jen tak můžeme poskytovat špičkové služby a porozumět všem otázkám a problémům klientů

Chcete, abychom vám pomohli s postupem k odstranění pochybností? Kontaktujte nás...

Další související služby

Nenašli jste co jste hledali?