Soudní přezkum daňového rozhodnutí

Proběhla u vás daňová kontrola a nesouhlasíte s doměřenou daní? Pak je cestou podat včas odvolání. Ani zde však správce daně nemusel všechny okolnosti správně posoudit. Stále však existuje cesta, jak tato rozhodnutí zvrátit a hájit svá práva. Daňová rozhodnutí jsou přezkoumatelná ve správním soudnictví. Lze se tak obrátit na příslušný soud se správní žalobou proti rozhodnutí, se kterým nesouhlasíte. Pomůžeme vám zvolit vhodnou strategii postupu a argumentaci v žalobě. Budeme hájit vaše práva v řízení před krajským soudem i v řízení o kasační stížnosti před Nejvyšším správním soudem. Vy se budete moci věnovat dále svému podnikání. Starosti s daněmi necháte na nás.

 

Můžete se však na nás obrátit i předem a snažit se jakýmkoliv problémům předcházet. Rádi se budeme pečlivě věnovat vašemu účetnictví a daním.

Společně se na to podíváme

Obdrželi jste platební výměr? Domníváte se, že finanční úřad vyměřil daň v chybné výši? V takovém případě je možné se odvolat. Nesmíte však zapomenout na to, že na odvolání máte jen omezenou lhůtu! Pokud nejste spokojeni ani s rozhodnutím o odvolání, je možné se obrátit na soud. Rádi vám vysvětlíme jak vše bude probíhat a co můžete čekat.

Budeme chránit vaše práva

V průběhu soudního řízení v daňové věci vás může potkat řada situací, se kterými si nemusíte vědět rady. Rozumíme daňovému řádu i správnímu soudnictví a víme, jak vše probíhá. Vaše práva budeme vší silou bránit a využijeme všech možností daňového i soudního procesu ve váš prospěch.

Zastoupíme vás

V odvolacím řízení i ve správní žalobě se můžete nechat zastoupit. Ušetříte tím svůj čas, nervy a mnohdy i peníze. Je lepší se věnovat svému podnikání a v daních se obrátit na odborníky.

Jak to celé probíhá

Proč řešení daňových sporů svěřit právě nám?

Zakládáme si na preciznosti

Víme, že i sebemenší chyba vás může připravit o zisk, ohrozit získání úvěru nebo vám vysloužit pěkné sankce od úřadů. Proto chybám předcházíme několika úrovněmi kontroly a opakovanými zpětnými prověrkami našich postupů. Pokud chybu uděláme, postavíme se k ní čelem. Pro tyto případy jsme i pojištěni.

 

Budeme pro vás dlouhodobými partnery

Řešení daňového sporu je ale jen začátek. Našim klientům v rámci vedení účetnictví a daňového poradenství pomáháme z jejich podnikání dostat maximum.

 

Jsme féroví

Transparentnost a férový přístup u nás najdete ve všem – i v cenách. Na ceně se dohodneme vždy před zahájením spolupráce.

Hranice nás nezastaví

Hledáme řešení

Každý problém našich klientů řešíme tak, jako by se týkal nás samotných. Nebojíme se hledat řešení tam, kde by to jiní už dávno vzdali.

 

Vyznáme se i v mezinárodním zdanění

Poradíme si s případy, kdy obchodujete se zahraničními partnery, máte pobočky či sklady v jiných zemích nebo zaměstnáváte cizince. Nebojíme se tyto případy řešit.

 

Nejsme obyčejní daňaři

Náš tým je složený z odborníků na daně, účetnictví i právo. Jen tak můžeme poskytovat špičkové služby a porozumět všem otázkám a problémům klientů

Chcete, abychom vám pomohli s žalobou proti platebnímu výměru? Kontaktujte nás...

Další související služby

Nenašli jste co jste hledali?