Mezinárodní zdanění

Expandujete do zahraničí, ale nejste si jistí, jak vše nastavit tak, abyste nemuseli v rámci zahraničních aktivit plnili své povinnosti správně? S mezinárodními zdaněním a mezinárodním daňovým plánováním máme bohaté zkušenosti. Díky nim vám dokážeme nejen poradit, jak správně nastavit vztahy a procesy mezi zahraničním obchodními partnery, ale konzultovat daňové ohledy zahraničních společností.

Zamezení dvojího zdanění

Máme přehled o tom, jaké jsou podmínky pro zdanění dividend, licenčních poplatků a úroků v konkrétních zemích nebo jestli se v nich odvádí srážková daň. Stejně důležité je i to, zda mají s Českou republikou uzavřenou smlouvu o zamezení dvojímu zdanění, která zabraňuje tomu, abyste příjmy ze zahraničního podnikání danili u nás i v zahraničí. Při spolupráci s námi budete mít předem informace o rizicích dvojího zdanění. Společně správně nastavíme vaše obchodní transakce.

Výběr místa pro sídlo v zahraničí a nastavení vztahů

V rámci služby mezinárodního daňového plánování vám poradíme s daňovými otázkami vašeho zahraničního podnikání. Doporučíme vám také tu správnou zemi pro vaše podnikání. Zahraniční společnost ve vybrané zemi jsme vám pak schopni nejen založit na klíč, ale také se o ni starat - od výběru sídla, přes otevření bankovního účtu, až po personální zabezpečení. Zároveň pro vás rádi optimálně nastavíme vztahy mezi vašimi jednotlivými společnostmi, co se daňových a účetních vztahů týče.

Mezinárodní daňové plánování

Vhodný výběr zahraničního sídla podnikání a správné nastavení vztahů mezi jednotlivými společnostmi jsou klíčové kroky pro mezinárodní daňovou optimalizaci. V rámci mezinárodního daňového plánování je ale potřeba se jí věnovat průběžně tak, jak se bude vyvíjet vaše podnikání. Spolu s optimalizací pro vás můžeme převzít kompletní zahraniční daňovou agendu. Budete tak mít vždy jistotu, že na daních neplatíte zbytečně navíc.

Jak to celé probíhá

Poznáme se na úvodní schůzce. Potřebujeme se dozvědět co nejvíce o vašem podnikání v tuzemsku i v zahraničí. Jen tak vám můžeme kvalifikovaně poradit.

Krotíme vaše daně. Po schválení návrhu se pustíme do jeho realizace. Veškeré aktivity, včetně založení zahraničního sídla i pravidelného vedení jeho účetní a daňové agendy, jsme pro vás schopni zajistit na klíč.

Ušijeme vám návrh na míru. Na základě informací ze schůzky budeme moci připravit mezinárodní daňový plán. Včetně volby zahraničního sídla, nastavení vztahů mezi vašimi společnostmi a mezinárodní daňové optimalizace.

Proč svěřit mezinárodní daňové plánování právě nám?

Na mezinárodní zdanění jsme experti

Zkušenosti s ním máme jako u nás málokdo. Zakládat společnost v zahraničí nebo optimalizovat daně při zahraničním obchodu jsme pomohli už pěkné řadě klientů.

Nebojíme se překračovat hranice

Nekonvenční řešení nám nejsou cizí. Za své klienty bojujeme a jejich záležitosti řešíme, jako by byly naše vlastní. Vidíme řešení i tam, kde by to už jiní dávno vzdali.

Nejsme jenom obyčejní daňaři

Zakládáme si na dlouhodobých vztazích. Pro klienty jsme dlouhodobými partnery, kteří jim z jejich podnikání pomáhají vytěžit maximální hodnotu.

Chyby neděláme

V daních i účetnictví vás totiž mohou stát nemalé peníze. Raději vše třikrát překontrolujeme, abychom měli jistotu správného řešení.

Kolik služby MONEUS stojí?

U nás vždy platíte pouze za skutečně odvedenou práci. Služba mezinárodního daňového plánování je oceněna na základě naší hodinové sazby. Výsledná cena pak odpovídá počtu hodin, které bylo potřeba návrhu, nastavení vztahů a optimalizaci věnovat. Na její výši se samozřejmě můžeme domluvit předem a zastropovat ji.

Stejným způsobem budeme postupovat, pokud se rozhodnete nám svěřit i založení zahraniční společnosti.

Pravidelná práce v rámci mezinárodní daňové a účetní agendy této společnosti je pak oceněna položkově, na základě podrobného ceníku, který od nás obdržíte spolu s konkrétní cenovou nabídkou. Cena za tyto služby je poté každý měsíc odlišná podle toho, kolik práce bylo potřeba udělat.

Chcete, abychom zkrotili i vaše daně? Kontaktujte nás

Kontakt

Další související služby

Nenašli jste co jste hledali?