Odklad daňového přiznání

Nestíháte zpracovat přiznání k dani z příjmů v řádném termínu? Jednou z výhod zastoupení daňový poradcem je automatické prodloužení lhůty pro podání daňového přiznání k dani z příjmů fyzických osob i daňového přiznání k dani z příjmů právnických osob do začátku července. Máte tak možnost si vše v klidu připravit a vyhnout se stresu. Chybám v daních je lepší předcházet poctivým zpracováním daňového přiznání. Můžete tím předejít postupu k odstranění pochybností nebo daňové kontroly. Nenechte se tedy překvapit vyměřeným penále nebo trestní odpovědností pro zkrácení daně.

 

Nejlepších výsledků dosahujeme při dlouhodobé spolupráci. Nemusíme pro vás tedy zajistit jen odklad daňového přiznání, ale můžeme pro vás i zpracovat daňové přiznání. Můžeme vám pomoci založit novou společnost pro rozjezd podnikání nebo pomoci zřídit svěřenský fond pro správu vašeho majetku. Povedeme pro vás účetnictví a budeme vaším partnerem během celého vašeho projektu.

Krotíme vaše daně

Nechte si poradit od odborníků na daně a věnujte svoji energii a čas svému podnikání. Máme přehled o daňovém právu, praxi finančních úřadů i aktuální soudní praxi. Probrat s námi můžete významný obchod, nový projekt nebo vaše podnikání jako takové. Vždy se snažíme maximálně pochopit všechny aspekty vašeho podnikání, abyste vás mohli upozornit na všechny obtíže a rizika. Společně zkrotíme vaše daně.

Nespoléhejte se při daňové kontrole na domluvu s finančním úřadem

Jsme odborníky na daňové právo a účetnictví. Máme bohaté zkušenosti z daňových kontrol i trestních řízení pro daňové trestné činy. Díky tomu dokážeme vyhodnotit rizika, ať už vás čeká daňová kontrola, postup k odstranění pochybností nebo váš výslech na finančním úřadě. Z naší zkušenosti se ovšem lidé často spoléhají, že vše časem "vyšumí", nebo že se domluví s úředníky z finančního úřadu. Tak jednoduché to ovšem nebývá.

Mezinárodní zdanění

Naše možnosti nekončí na českých hranicích. Nebojíme se spolupráce s kolegy ze zahraničí a budeme se věnovat i vašim mezinárodním transakcím nebo aktivitám v zahraničí. Poradíme si i s daňovými kontrolami s mezinárodním prvkem - například při výslechu svědků v zahraničí.

Jak to celé probíhá

Proč svěřit daně právě nám?

Zakládáme si na preciznosti

Víme, že i sebemenší chyba v účetnictví vás může připravit o zisk, ohrozit získání úvěru nebo vám vysloužit pěkné sankce od úřadů. Proto chybám předcházíme několika úrovněmi kontroly a opakovanými zpětnými prověrkami našich postupů. Pokud chybu uděláme, postavíme se k ní čelem. Pro tyto případy jsme i pojištěni.

 

Budeme pro vás dlouhodobými partnery

Daňové poradenství je ale jen začátek. Našim klientům v rámci vedení účetnictví a daňového poradenství pomáháme z jejich podnikání dostat maximum.

 

Jsme féroví

Transparentnost a férový přístup u nás najdete ve všem – i v cenách. Na ceně se dohodneme vždy před zahájením spolupráce.

Hranice nás nezastaví

Hledáme řešení

Každý problém našich klientů řešíme tak, jako by se týkal nás samotných. Nebojíme se hledat řešení tam, kde by to jiní už dávno vzdali.

 

Vyznáme se i v mezinárodním zdanění

Poradíme si s případy, kdy obchodujete se zahraničními partnery, máte pobočky či sklady v jiných zemích nebo zaměstnáváte cizince. Nebojíme se tyto případy řešit.

 

Nejsme obyčejní daňaři

Náš tým je složený z odborníků na daně, účetnictví i právo. Jen tak můžeme poskytovat špičkové služby a porozumět všem otázkám a problémům klientů

Chcete, abychom vám pomohli zajistit odklad daňového přiznání? Kontaktujte nás...

Další související služby

Nenašli jste co jste hledali?