Holdingy a korporátní struktury

Je vaše podnikání soustředěno do několika společností? Chcete je uspořádat do korporátní struktury? Správné nastavení vztahů v jakékoliv struktuře je klíčové. Výsledkem by mělo být seskupení, které dokáže využívat silné stránky jednotlivých společností. Ruku v ruce by měla sílit ochrana vašeho soukromí a majetku i image vašeho podnikání.

Díky našim bohatým zkušenostem a znalostem z účetnictví, daní a práva pro vás dokážeme přesně takovou strukturu holdingu navrhnout.

Nastavení a vytvoření struktury holdingu

Při tvorbě mezinárodního holdingu nesmíte opomenout žádnou podstatnou část jeho struktury - ať už jde o otázku práva, účetnictví nebo daní. Vše je třeba nastavit tak, abyste byli nejen připraveni na všechna rizika a obtíže, které vás mohou potkat, ale abyste využili všech výhod vzniklé korporátní struktury. Do holdingu přitom nemusí vstupovat jen společnosti, jeho součástí mohou být například i svěřenské fondy nebo nadace. Na základě znalosti všech těchto faktorů jsme pro vás schopni nastavit strukturu, která bude optimální, co se právních, daňových i obchodních vztahů týče.

Mateřské a dceřiné společnosti

V rámci nastavení struktury vašeho holdingu vám pomůžeme určit, která ze společností bude mateřskou a které se stanou společnostmi dceřinými. Zatímco mateřská společnost ovládá podíly a sama nemusí vyvíjet žádnou obchodní činnost, společnosti dceřiné mají obvykle na starost výrobu, obchod, správu financí skupiny či jednání s partnery. Pokud bude potřeba některou ze společností založit nově, rádi se o to postaráme na klíč.

Mezinárodní zdanění

Holdingová struktura se nemusí soustředit jen na území Česka. Pro vaše podnikání se mohou hodit i společnosti v jiných zemích. V rámci nastavení struktury mezinárodního holdingu hrají pak daně mimořádně významnou roli. Jsme schopni vše nastavit tak, abyste na daních neplatili zbytečně navíc. Kompletně se můžeme postarat také o účetnictví a daňovou agendu holdingu.

Jak to celé probíhá

Poznáme vaše potřeby. Na úvodní schůzce vše do detailu probereme. Potřebujeme poznat vaše podnikání a jeho cíle, abychom dokázali přijít s opravdu efektivním řešením.

Tvoříme holding. Pokud se tak rozhodnete, jsme schopni na základě schváleného návrhu holdingovou strukturu reálně vytvořit na klíč. Založíme nové společnosti dle vaší potřeby.

Připravíme návrh na míru. Po této schůzce budeme schopni připravit podrobný návrh toho, jak strukturu vaší skupiny společností nastavit.

Staráme se o účetnictví a daně vašeho holdingu. Rádi se budeme starat o účetnictví vašich firem i svěřenských fondů.

Proč holding svěřit právě nám?

Nebojíme se překračovat hranice

Tam, kde to ostatní vzdávají, my pokračujeme a pomáháme našim klientům. Vaše problémy budeme řešit, jako by byly naše vlastní.

Na mezinárodní daně jsme experti

V mezinárodních daních se vyznáme jako u nás málokdo. Své vám k tomu může říct celá řada našich spokojených klientů.

Budeme pro vás dlouhodobými partnery

Jednorázovou spoluprací to většinou nekončí. Do klientů investujeme náš čas, abychom jim pomáhali z jejich podnikání dostávat maximum.

Pečlivost a zase pečlivost

I ta nejmenší chyba nebo špatně zvolené řešení vás může stát tisíce na ušlém zisku nebo penále. Proto se jich snažíme za každou cenu vyvarovat. Pokud se něco nepovede, postavíme se k tomu čelem.

Chcete, abychom pomohli holding vytvořit i vám? Kontaktujte nás

Kontakt

Další související služby

Nenašli jste co jste hledali?