Holding a mezinárodní struktury

Máte založeno několik společností v různých zemích světa a chcete je uspořádat do mezinárodního holdingu? Takového, který by byl právně dostatečně chráněný před externími riziky? Správné nastavení vztahů v mezinárodním holdingové struktuře je klíčové. Výsledkem by mělo být seskupení, které dokáže využívat silné stránky právních režimů zemí, ve kterých jednotlivé části holdingu sídlí. Ruku v ruce by měla sílit ochrana vašeho soukromí a majetku i vaše mezinárodní image.

Díky našim bohatým zkušenostem z mezinárodního obchodního a daňového práva pro vás dokážeme přesně takovou strukturu holdingu navrhnout.

Nastavení a vytvoření struktury holdingu

Při tvorbě mezinárodního holdingu nesmíte opomenout žádnou podstatnou část jeho struktury - ať už jde o otázku práva, účetnictví nebo daní. Klíčové jsou přitom nejen předpisy daných zemí, ale také evropské právo a mezinárodní smlouvy. Do holdingu přitom nemusí vstupovat jen společnosti, jeho součástí jsou i trusty, nadace či svěřenské fondy. Na základě znalosti všech těchto faktorů jsme pro vás schopni nastavit strukturu, která bude optimální, co se právních, daňových i obchodních vztahů týče.

Mateřské a dceřiné společnosti

V rámci nastavení struktury vašeho mezinárodního holdingu vám pomůžeme určit, která ze společností bude mateřskou a které se stanou společnostmi dceřinými. Zatímco mateřská společnost ovládá podíly a sama nemusí vyvíjet žádnou obchodní činnost, společnosti dceřiné mají obvykle na starost výrobu, obchod, správu financí skupiny či jednání s partnery. Rozložení jednotlivých aktivit mezi tyto společnosti a výběr jejich sídla je stejně důležitý. Podstatnou roli přitom opět hraje legislativa zemí, ve které společnosti sídlí. Pokud bude potřeba některou ze společností založit nově, rádi se o to postaráme na klíč.

Mezinárodní daňová optimalizace

V rámci nastavení struktury mezinárodního holdingu hraje důležitou otázku i daňová optimalizace. Jsme schopni vše nastavit tak, abyste na daních neplatili zbytečně navíc. Kompletně se můžeme postarat také o účetnictví a daňovou agendu holdingu.

Jak to celé probíhá

Poznáme vaše potřeby. Na úvodní schůzce vše do detailu probereme. Potřebujeme poznat vaše podnikání a jeho cíle, abychom dokázali přijít s opravdu efektivním řešením.

Tvoříme holding. Pokud se tak rozhodnete, jsme schopni na základě schváleného návrhu holdingovou strukturu reálně vytvořit na klíč.

Připravíme návrh na míru. Po této schůzce budeme schopni připravit podrobný návrh toho, jak strukturu mezinárodního holdingu nastavit.

Staráme se o účetnictví a daně vašeho holdingu. Rádi se budeme starat o účetnictví a daňovou optimalizaci vašeho mezinárodního holdingu.

Proč holding svěřit právě nám?

Nebojíme se překračovat hranice

Tam, kde to ostatní vzdávají, my pokračujeme a pomáháme našim klientům. Vaše problémy budeme řešit, jako by byly naše vlastní.

Na mezinárodní daně jsme experti

V mezinárodních daních se vyznáme jako u nás málokdo. Své vám k tomu může říct celá řada našich spokojených klientů.

Budeme pro vás dlouhodobými partnery

Jednorázovou spoluprací to většinou nekončí. Do klientů investujeme náš čas, abychom jim pomáhali z jejich podnikání dostávat maximum.

Pečlivost a zase pečlivost

I ta nejmenší chyba nebo špatně zvolené řešení vás může stát tisíce na ušlém zisku nebo penále. Proto se jich snažíme za každou cenu vyvarovat.

Kolik naše služby stojí?

Při oceněních našich služeb se snažíme být maximálně transparentní. Vždy tak platíte jen za skutečně provedenou práci.

Cena za vytvoření mezinárodní holdingové struktury vychází z naší hodinové sazby. Na základě našich zkušeností a vašich potřeb dokážeme potřebný časový fond předem odhadnout. Pevnou cenu za vytvoření mezinárodního holdingu si tak můžeme vždy schválit před započetím prací.

Pokud se rozhodnete do našich rukou svěřit mezinárodní účetní a daňovou agendu vašeho holdingu, cena bude každý měsíc odlišná podle toho, kolik práce bude potřeba udělat. Tyto služby oceňujeme položkově dle podrobného ceníku s jednotlivými úkony. Každý měsíc od nás dostanete detailní report provedených úkonů a vždy tak o nich budete mít detailní přehled.

Chcete, abychom pomohli mezinárodní holding vytvořit i vám? Kontaktujte nás

Kontakt

Další související služby

Nenašli jste co jste hledali?