Korporátní transakce

Pořizujete podíl v nové společnosti, nebo naopak svůj podíl prodáváte? Chcete změnit podíly mezi existujícími společníky? Tyto situace lze vyřešit několika způsoby, ve kterých nemusí být snadné se zorientovat a které s sebou nesou velké nároky na orientaci v obchodních korporacích, daních a účetnictví.

 

Nezapomeňte však, že pokud je ve společnosti více společníků nebo akcionářů, nemusí být snadné převody realizovat podle svých představ. Je proto dobré na situace, které mohou nastat, již při založení společnosti.

 

Transakčnímu poradenství se věnujeme dlouhodobě. Nejenže vám poradíme s vhodným postupem převodů, ale také pro vás celý postup můžeme zajistit. Postaráme se o přípravu všech nezbytných dokumentů, sepis příslušných listin a zápis do obchodního rejstříku. Provedeme identifikaci možných rizik a zavedeme opatření k jejich minimalizaci. Pokud si budeme rozumět, rádi pro vás následně povedeme účetnictví a poradíme s daněmi.

Svěřte svoji společnost nebo družstvo do našich rukou

Jsme odborníky na obchodní korporace, daňové právo i na účetnictví. Díky tomu dokážeme poskytnout poradenství při korporátních transakcích jako jsou převody obchodních podílů či závodů. Následně vám můžeme pomoci s účetnictvím a daněmi. Spojením odborníků na právo, daně a účetnictví poskytneme poradenství pro všechny aspekty vašeho podnikání.

Jak to celé probíhá

Poznáme vaše potřeby. Na úvodní schůzce vše do detailu probereme. Potřebujeme poznat vaše podnikání a jeho cíle, abychom dokázali přijít s opravdu efektivním řešením.

Dohlížíme na průběh transakce. Po schválení našeho návrhu pro vás zajistíme potřebné kroky k úspěšné realizaci transakce.

Připravíme návrh na míru. Po úvodní schůzce budeme schopni připravit podrobný návrh postupu v konkrétní transakci. Dostanete od nás návrh včetně cenové nabídky.

Staráme se o správu, účetnictví a daně vaší společnosti. Rádi se budeme starat o správu firem i svěřenských fondů, povedeme účetnictví nebo vám poskytneme daňové poradenství.

Proč změnu ve společnosti svěřit právě nám?

Zakládáme si na preciznosti

Víme, že i sebemenší chyba vás může připravit o zisk, ohrozit získání úvěru nebo vám vysloužit pěkné sankce od úřadů. Proto chybám předcházíme několika úrovněmi kontroly a opakovanými zpětnými prověrkami našich postupů. Chyby ale dělá každý. Pokud se něco nepovede, postavíme se k tomu čelem. Pro tyto případy jsme i pojištěni.

 

Za své klienty dýcháme

Transakční poradenství je jen začátek. Budeme pro vás dlouhodobým partnerem, který vám pomůže s účetnictvím i daněmi.

 

Jsme féroví

Transparentnost a férový přístup u nás najdete ve všem – i v cenách. Na ceně se dohodneme vždy před zahájením spolupráce.

Hranice nás nezastaví

Hledáme řešení

Každý problém našich klientů řešíme tak, jako by se týkal nás samotných. Nebojíme se hledat řešení tam, kde by to jiní už dávno vzdali.

 

Rozumíme daním, účetnictví i právu

Náš tým je složený z odborníků na daně, účetnictví i právo. Jen tak můžeme poskytovat špičkové služby a porozumět všem otázkám a problémům klientů. Díky tomu vám pomůžeme navrhnout vhodný postup při korporátní transakci. Pomůžeme vám i se založením dceřiných společností nebo třeba svěřenského fondu.

 

Co založíme, dokážeme i spravovat

Ať už jde o založení akciové společnosti, svěřenského fondu, nadace či nadačního fondu, rádi pro vás zajistíme i bezproblémový chod včetně vedení účetnictví a daňového poradenství.

Chcete pomoci se změnami ve vaší společnosti? Kontaktujte nás...

Další související služby

Nenašli jste co jste hledali?