Likvidace obchodních korporací

Rozhodli jste se ukončit činnost obchodní společnosti nebo družstva? V takovém případě je třeba provést ukončit činnost a provést likvidaci.

 

Likvidace obchodní korporace je procesem, který trvá zpravidla několik měsíců. Pro úspěšné dokončení likvidace je třeba zajistit splnění několika povinností. Tento proces tak může být náročným a je vhodnější se obrátit na odborníky. Provedeme vás kompletně procesem zrušení a likvidace obchodní korporace, povedeme účetnictví a poradíme s daňovými dopady likvidace. Zajistíme přípravu všech dokumentů, organizaci valných hromad, sepis notářských zápisů i potřebné souhlasy úřadů.

Svěřte likvidaci společnosti nebo družstva do našich rukou

Jsme odborníky na obchodní korporace, daňové právo i na účetnictví. Díky tomu dokážeme zajistit likvidaci společnosti nebo družstva v souladu se zákony. Zajistíme všechny splnění všech povinných kroků, vedení účetnictví a poradíme vám s daňovými dopady ukončení podnikání. Spojením odborníků na právo, daně a účetnictví poskytneme poradenství pro všechny aspekty ukončení vašeho podnikání.

Jak to celé probíhá

Poznáme vaše potřeby. Na úvodní schůzce vše do detailu probereme. Potřebujeme poznat vaše podnikání, abychom dokázali přijít s vhodným způsobem a postupem jeho ukončení.

Zajistíme likvidaci. Po schválení našeho návrhu pro vás zajistíme kompletní likvidaci společnosti nebo družstva.

Připravíme návrh na míru. Díky osobní schůzce a pochopení vašeho podnikání dokážeme navrhnout vhodný způsob likvidace společnosti nebo družstva. Dostanete od nás návrh včetně cenové nabídky.

Myslíme na daňové dopady. Při ukončení podnikání je třeba promyslet všechny jeho daňové dopady.

Proč likvidaci společnosti nebo družstva svěřit právě nám?

Zakládáme si na preciznosti

Víme, že i sebemenší chyba vás může připravit o zisk, ohrozit získání úvěru nebo vám vysloužit pěkné sankce od úřadů. Proto chybám předcházíme několika úrovněmi kontroly a opakovanými zpětnými kontrolami našich postupů. Chyby ale dělá každý. Pokud se něco nepovede, postavíme se k tomu čelem. Pro tyto případy jsme však pojištěni.

 

Za své klienty dýcháme

Likvidace jedné společnosti může být jen začátek. Pokud se rozhodnete pro založení nové obchodní korporace, budeme pro vás dlouhodobým partnerem, který vám pomůže i s ní.

 

Jsme féroví

Transparentnost a férový přístup u nás najdete ve všem – i v cenách. Na ceně se dohodneme vždy před zahájením spolupráce.

Hranice nás nezastaví

Hledáme řešení

Každý problém našich klientů řešíme tak, jako by se týkal nás samotných. Nebojíme se hledat řešení tam, kde by to jiní už dávno vzdali.

 

Rozumíme daním, účetnictví i právu

Náš tým je složený z odborníků na daně, účetnictví i právo. Jen tak můžeme poskytovat špičkové služby a porozumět všem otázkám a problémům klientů. Díky tomu vám pomůžeme vybrat správný postup při likvidaci vaší společnosti nebo družstva.

 

Co likvidujeme, dokážeme i spravovat

V průběhu likvidace pro vás zajistíme i vedení účetnictví a poskytování daňového poradenství.

Chcete pomoci s likvidací vaší společnosti? Kontaktujte nás...

Další související služby

Nenašli jste co jste hledali?