Přeměny obchodních korporací

Uvažujete o přeměně vaší firmy ze společnosti s ručením omezeným akciovou společnost? Potřebujete rozdělit činnost společnosti mezi dvě nebo více dalších společností? To vše má řešení skrze přeměny obchodních korporací.

 

Takových změn jsme už realizovali řadu. Moc dobře tedy víme, že nejde o snadnou věc. Každý přeměna s sebou také značné nároky na čas a plnění zákonem stanovených povinností a lhůt. Nesmí se také zapomenout na daňové dopady takových změn.

 

Pomůžeme vám celou přeměnu naplánovat a připravit. Dovedeme ji zrealizovat a dovést od začátku až do samotného konce.

Svěřte svoji společnost nebo družstvo do našich rukou

Jsme odborníky na obchodní a daňové právo i na účetnictví. Díky tomu dokážeme vybrat vhodný typ společnosti nebo družstva pro vaše podnikání a provádět v nich změny dle vašich potřeb. Následně vám můžeme pomoci s účetnictvím a daněmi. Spojením odborníků na právo, daně a účetnictví poskytneme poradenství pro všechny aspekty vašeho podnikání.

Jak to celé probíhá

Musíme pochopit vaše podnikání. Proto je důležité, abychom se nejdříve potkali a vše podrobně probrali. Poznáme se a zjistíme vaše potřeby, očekávání a plány.

Staráme se o vaši společnost. Jsme schopni se starat o vedení účetnictví a radit s daněmi.

Realizujeme změny. Po schválení našeho návrhu pro vás dle něj realizujeme přeměnu společnosti nebo družstva.

Proč přeměnu obchodní korporace svěřit právě nám?

Zakládáme si na preciznosti

Víme, že i sebemenší chyba vás může připravit o zisk, ohrozit získání úvěru nebo vám vysloužit pěkné sankce od úřadů. Proto chybám předcházíme několika úrovněmi kontroly a opakovanými zpětnými kontrolami našich postupů. Chyby ale dělá každý. Pokud se něco nepovede, postavíme se k tomu čelem. Pro tyto případy jsme však pojištěni.

 

Za své klienty dýcháme

Přeměna společnosti je jen začátek. Budeme pro vás dlouhodobým partnerem, který vám pomůže s účetnictvím i daněmi.

 

Jsme féroví

Transparentnost a férový přístup u nás najdete ve všem – i v cenách. Na ceně se dohodneme vždy před zahájením spolupráce.

Hranice nás nezastaví

Hledáme řešení

Každý problém našich klientů řešíme tak, jako by se týkal nás samotných. Nebojíme se hledat řešení tam, kde by to jiní už dávno vzdali.

 

Rozumíme daním, účetnictví i právu

Náš tým je složený z odborníků na daně, účetnictví i právo. Jen tak můžeme poskytovat špičkové služby a porozumět všem otázkám a problémům klientů. Díky tomu vám pomůžeme vybrat správný postup při přeměně vaší společnosti.

 

Co založíme, dokážeme i spravovat

Poradíme si i se založením nové společnosti nebo svěřenského fondu. Rádi pro vás zajistíme i  vedení účetnictví a daňového poradenství.

Chcete, abychom pro vás zahraniční bankovní účet založili? Kontaktujte nás

Další související služby

Nenašli jste co jste hledali?