Správa obchodních korporací

Po založení obchodní korporace je třeba se o ně dále starat a plnit z toho plynoucí právní povinnosti. Například je třeba zajistit pravidelné jednání orgánů společností, zpracovávat výroční zprávy nebo zprávy o vztazích a zajistit vedení účetnictví.

 

Orientovat se ve všech povinnostech nebývá snadné. Nemusíte v tom ale zůstat sami, ale můžete se obrátit na odborníky z MONEUS.

 

Správě obchodních korporací se věnujeme dlouhodobě. Vezmeme si na starosti organizaci valných hromad či přípravu podkladů k jednání dozorčí rady nebo představenstva. Provedeme vás administrativou v životě obchodní společnosti, zajistíme vedení účetnictví a poradíme vám s daněmi. Jsme schopni spojit znalosti a zkušenosti z práva obchodních korporací, daní a účetnictví tak, abyste se mohli naplno věnovat svému podnikání a měli za sebou spolehlivého partnera.

Svěřte svoji společnost nebo družstvo do našich rukou

Jsme odborníky na obchodní korporace, daňové právo i na účetnictví. Díky tomu spravovat obchodní společnosti, družstva, nadace, nadační i svěřenské fondy a provádět v nich změny dle vašich potřeb. Následně vám můžeme pomoci s účetnictvím a daněmi. Spojením odborníků na právo, daně a účetnictví poskytneme poradenství pro všechny aspekty vašeho podnikání.

Jak to celé probíhá

Musíme pochopit vaše podnikání. Proto je důležité, abychom se nejdříve potkali a vše podrobně probrali. Poznáme se a zjistíme vaše potřeby, očekávání a plány.

Dáme vše do pořádku. Nejdříve se podíváme na to, jestli není potřeba dát společnost do pořádku. Podle našeho návrhu provedeme potřebné změny.

Připravíme návrh na míru. Díky osobní schůzce a pochopení vašeho podnikání a jeho potřeb dokážeme navrhnout možnosti při správě vaší společnosti nebo družstva. Dostanete od nás návrh včetně cenové nabídky.

Staráme se o vaši společnost. Zajistíme průběžné plnění jednotlivých povinností, postaráme se o vedení účetnictví a poradíme vám s daněmi.

Proč změnu ve společnosti svěřit právě nám?

Zakládáme si na preciznosti

Víme, že i sebemenší chyba vás může připravit o zisk, ohrozit získání úvěru nebo vám vysloužit pěkné sankce od úřadů. Proto chybám předcházíme několika úrovněmi kontroly a opakovanými zpětnými kontrolami našich postupů. Chyby ale dělá každý. Pokud se něco nepovede, postavíme se k tomu čelem. Pro tyto případy jsme i pojištěni.

 

Za své klienty dýcháme

Změny ve společnosti jsou jen začátek. Budeme pro vás dlouhodobým partnerem, který vám pomůže s účetnictvím i daněmi.

 

Jsme féroví

Transparentnost a férový přístup u nás najdete ve všem – i v cenách. Na ceně se dohodneme vždy před zahájením spolupráce.

Hranice nás nezastaví

Hledáme řešení

Každý problém našich klientů řešíme tak, jako by se týkal nás samotných. Nebojíme se hledat řešení tam, kde by to jiní už dávno vzdali.

 

Rozumíme daním, účetnictví i právu

Náš tým je složený z odborníků na daně, účetnictví i právo. Jen tak můžeme poskytovat špičkové služby a porozumět všem otázkám a problémům klientů. Díky tomu vám pomůžeme vybrat správný postup při změně ve vaší společnosti.

 

Co založíme, dokážeme i spravovat

Poradíme si i se založením nové společnosti, nadace či nadačního fondu nebo svěřenského fondu. Rádi pro vás zajistíme i  vedení účetnictví a daňového poradenství.

Chcete pomoci se změnami ve vaší společnosti? Kontaktujte nás...

Další související služby

Nenašli jste co jste hledali?