Zakládání společností

Stále více podnikatelů upřednostňuje pro své podnikání některou z forem obchodní korporace namísto podnikání jako OSVČ. Snižují tím rizika v případě neúspěchu a zároveň dodávají podnikání jistou prestiž. Také tím mnohdy rozjíždí podnikání se svými společníky nebo umožňují vstup významného obchodního partnera či investora. Lze tak i připravit zaběhlé podnikání na jeho prodej nebo předání dalším generacím.

Při rozhodování o podnikání skrze obchodní korporaci si lze vybrat hned z několika právních forem. Podnikat lze nejen prostřednictvím nejčastěji využívané společnosti s ručením omezeným, ale také komanditní společnosti, veřejné obchodní společnosti, akciové společnosti nebo družstva. Pro investiční záměry v oblasti nemovitostí lze využít i bytové družstvo. Každá z těchto forem nabízí své výhody, avšak nese s sebou i nevýhody či rizika. Je tedy nezbytné si volbu předem dobře promyslet. Pokud si nejste jisti tím, jaký typ společnosti nebo družstva by pro vás byl vhodný, nechte si poradit od odborníků.

V MONEUS se zakládání společností a družstev se dlouhodobě věnujeme. Nejenže vám poradíme s výběrem, ale také pro vás můžeme založení společnosti nebo družstva zajistit. Postaráme se o přípravu všech nezbytných dokumentů, sepis zakladatelských listin a zápis do obchodního rejstříku. Následně vám pomůžeme se správou obchodní korporace, povedeme účetnictví a poradíme s daněmi. Společnost dokážeme nastavit tak, aby vše fungovalo. Jsme schopni spojit znalosti a zkušenosti z práva obchodních korporací, daní a účetnictví, abyste se mohli naplno věnovat svému podnikání a měli za sebou spolehlivého partnera.

Svěřte založení společnosti nebo družstva do našich rukou

Jsme odborníky na obchodní korporace, daňové právo i účetnictví. Díky tomu dokážeme vybrat vhodný typ společnosti nebo družstva pro vaše podnikání a správně jej nastavit. Společnost můžeme založit dle individuálních požadavků a následně vám pomoci s účetnictvím a daněmi. Spojením odborníků na právo, daně a účetnictví poskytneme poradenství pro všechny aspekty vašeho podnikání.

JAKÉ OBCHODNÍ KORPORACE JE MOŽNÉ ZALOŽIT?

Akciová společnost

Lichtenštejnsko patří mezi země zpravidla využívané pro tvorbu mezinárodních struktur s potřebou…

Bytové družstvo

Jersey patří mezi Normanské ostrovy ležící v Lamanšském průlivu. Jde o závislé…

Družstvo

Pokud chcete založit zahraniční společnost s opravdu silnou image, může pro vás…

Komanditní společnost

Lucembursko je sice malým státem, ale řadí se k těm nejbohatším. Kvůli…

Společnost s ručením omezeným

Společnost s ručením omezeným je nejčastěji využívaným typem obchodní společnosti v Česku.…

Veřejná obchodní společnost

Na prvním místě v žebříčku oblíbenosti států pro založení zahraniční společnosti se…

Jak to celé probíhá

Musíme pochopit vaše podnikání. Proto je důležité, abychom se nejdříve potkali a vše podrobně probrali. Poznáme se a zjistíme vaše potřeby, očekávání a plány.

Zakládáme společnost. Po schválení našeho návrhu pro vás dle něj společnost nebo družstvo založíme.

 

Připravíme návrh na míru. Díky osobní schůzce a pochopení vašeho podnikání a jeho potřeb dokážeme vybrat vhodný typ společnosti nebo družstva. Dostanete od nás návrh včetně cenové nabídky na založení obchodní korporace.

 

Staráme se o vaši společnost. Po založení společnosti nebo družstva jsme schopni se starat o správu společnosti, vést účetnictví a radit s daněmi.

Proč svěřit založení společnosti právě nám?

Zakládáme si na preciznosti

Víme, že i sebemenší chyba vás může připravit o zisk, ohrozit získání úvěru nebo vám vysloužit pěkné sankce od úřadů. Proto chybám předcházíme několika úrovněmi kontrolami a opakovanými zpětnými prověrkami našich postupů. Chyby ale dělá každý. Pokud se něco nepovede, postavíme se k tomu čelem. Pro tyto případy jsme i pojištěni.

 

Za své klienty dýcháme

Založení obchodní společnosti nebo družstva je jen začátek. Budeme pro vás dlouhodobým partnerem, který vám pomůže se správou společnosti, účetnictvím i daněmi.

 

Jsme féroví

Transparentnost a férový přístup u nás najdete ve všem – i v cenách. Na ceně se dohodneme vždy před zahájením spolupráce.

Hranice nás nezastaví

Hledáme řešení

Každý problém našich klientů řešíme tak, jako by se týkal nás samotných. Nebojíme se hledat řešení tam, kde by to jiní už dávno vzdali.

 

Rozumíme daním, účetnictví i právu

Náš tým je složený z odborníků na daně, účetnictví i právo. Jen tak můžeme poskytovat špičkové služby a porozumět všem otázkám a problémům klientů. Díky tomu vám pomůžeme vybrat správnou formu pro vaše podnikání.

 

Co založíme, dokážeme i spravovat

Zalořením společnosti nebo založením družstva naše spolupráce nemusí končit. Rádi pro vás zajistíme správu společnostivedení účetnictví a poskytneme daňové poradenství.

Chcete, abychom se založením obchodní společnosti nebo družstva pomohli i vám? Kontaktujte nás...

Nenašli jste co jste hledali?