Změny v obchodních korporacích

Dochází ve vaší společnosti ke změně jednatele? Nechcete již dále spolupracovat s některým ze společníků? Potřebujete upravit vztahy s ostatními společníky? Víte, že i ve společnosti s ručením omezeným může být zřízena dozorčí rada? Právo obchodních korporací nabízí mnoho možností jak si zorganizujete své podnikání. Je třeba jich však umět využít.

 

Nezapomeňte však, že pokud je ve společnosti více společníků nebo akcionářů, nemusí být snadné změny prosadit. Je proto dobré na situace, které mohou nastat, již při založení společnosti.

 

Změnám ve společnostech a družstvech se dlouhodobě věnujeme. Nejenže vám poradíme s vhodným postupem změn, ale také pro vás celý postup můžeme zajistit. Postaráme se o přípravu všech nezbytných dokumentů, sepis příslušných listin a zápis do obchodního rejstříku. Pokud si budeme rozumět, rádi pro vás následně zajistíme kompletní správu společnosti, povedeme účetnictví a poradíme s daněmi. Společnost dokážeme nastavit tak, aby vše fungovalo. Jsme schopni spojit znalosti a zkušenosti z práva obchodních korporací, daní a účetnictví tak, abyste se mohli naplno věnovat svému podnikání a měli za sebou spolehlivého partnera.

Svěřte svoji společnost nebo družstvo do našich rukou

Jsme odborníky na obchodní korporace, daňové právo i na účetnictví. Díky tomu dokážeme vybrat vhodný typ společnosti nebo družstva pro vaše podnikání a provádět v nich změny dle vašich potřeb. Následně vám můžeme pomoci se správou společnosti, účetnictvím a daněmi. Spojením odborníků na právo, daně a účetnictví poskytneme poradenství pro všechny aspekty vašeho podnikání.

Jak to celé probíhá

Poznáme vaše potřeby. Na úvodní schůzce vše do detailu probereme. Potřebujeme poznat vaše podnikání a jeho cíle, abychom dokázali přijít s opravdu efektivním řešením.

Realizujeme změny. Po schválení našeho návrhu pro vás dle něj provedeme potřebné změny.

Připravíme návrh na míru. Díky osobní schůzce a pochopení vašeho podnikání a jeho potřeb dokážeme navrhnout vhodné změny ve vaší společnosti. Dostanete od nás návrh včetně cenové nabídky.

Staráme se o vaši společnost. Jsme schopni spravovat vaši společnost, starat se o vedení účetnictví a radit s daněmi.

Proč změnu ve společnosti svěřit právě nám?

Zakládáme si na preciznosti

Víme, že i sebemenší chyba vás může připravit o zisk, ohrozit získání úvěru nebo vám vysloužit pěkné sankce od úřadů. Proto chybám předcházíme několika úrovněmi kontroly a opakovanými zpětnými kontrolami našich postupů. Chyby ale dělá každý. Pokud se něco nepovede, postavíme se k tomu čelem. Pro tyto případy jsme však pojištěni.

 

Za své klienty dýcháme

Změny ve společnosti jsou jen začátek. Budeme pro vás dlouhodobým partnerem, který vám pomůže s účetnictvím i daněmi.

 

Jsme féroví

Transparentnost a férový přístup u nás najdete ve všem – i v cenách. Na ceně se dohodneme vždy před zahájením spolupráce.

Hranice nás nezastaví

Hledáme řešení

Každý problém našich klientů řešíme tak, jako by se týkal nás samotných. Nebojíme se hledat řešení tam, kde by to jiní už dávno vzdali.

 

Rozumíme daním, účetnictví i právu

Náš tým je složený z odborníků na daně, účetnictví i právo. Jen tak můžeme poskytovat špičkové služby a porozumět všem otázkám a problémům klientů. Díky tomu vám pomůžeme vybrat správný postup při změně ve vaší společnosti.

 

Co založíme, dokážeme i spravovat

Poradíme si i s tvorbou holdingu, založením dalších společností nebo třeba svěřenského fondu. Rádi pro vás zajistíme i vedení účetnictví a daňového poradenství.

Chcete pomoci se změnami ve vaší společnosti? Kontaktujte nás...

Další související služby

Nenašli jste co jste hledali?