Mzdové účetnictví

Nejste spokojeni se svým současným mzdovým účetním? Začínáte s podnikáním a máte zaměstnance? Svěřte zpracování mezd do rukou profesionální účetní kanceláře se zkušenostmi se zpracováním mezd stovek zaměstnanců. Pečlivost a přesnost – přesně to můžete očekávat od zpracování mezd od týmu MONEUS.

Mzdové služby poskytujeme od A do Z. Od počátečního poradenstvím a nastavením odměňování zaměstnanců, přes průběžné vedení personální agendy, měsíční zpracování mezd, až po zpracování ročního zúčtování. Dovedeme vám i poradit s daněmi z mezd nebo vám pomoci při sporech s finančním úřadem.

Vedení personální agendy

Základem zpracování mezd je vedení personální agendy. Poradíme vám s nastavením odměňování zaměstnanců i využitím zaměstnaneckých benefitů. Pohlídáme, že evidujete potřebné údaje o všech zaměstnancích.

Zpracování mezd

Každý měsíc zpracujeme mzdy pro vaše zaměstnance. Postaráme se o bezchybný výpočet mezd, srážek mezd či odvodů sociálního a zdravotního pojištění. Budete mít jistotu, že za své zaměstnance odvádíte to, co skutečně máte.

Komunikace s pojišťovnami

V rámci mzdových služeb zajistíme zpracování povinných přehledů pro zdravotní pojišťovny a správu sociálního zabezpečení. Zastoupíme vás během pravidelných i mimořádných kontrol.

Roční zúčtování mezd

Zaměstnanci vás mohou požádat o zpracování ročního zúčtování. To obnáší provedení ročního výpočtu jejich daňových povinností, díky čemuž nemusejí podávat přiznání k dani z příjmů fyzických osob. Nechte tyto starosti na nás.

Jak to celé probíhá

Potkejme se. Na první schůzce probereme vaše potřeby a budeme se snažit maximálně poznat a pochopit vaše podnikání. Bez této znalosti vám pomoci nedokážeme.

Staráme se o vaše mzdy. Po vybroušení a schválení návrhu se pustíme do dlouhodobé spolupráce. Vy nám každý měsíc předáváte doklady, které my zpracujeme. Připravíme potřebné doklady pro úřady a zaměstnance. Průběžně v rámci mzdového účetnictví řešíme další otázky týkající se zaměstnanců, pojištění a daní.

Proč svěřit daňovou evidenci právě nám?

Zakládáme si na preciznosti

Víme, že i sebemenší chyba v účetnictví vás může připravit o zisk, ohrozit získání úvěru nebo vám vysloužit pěkné sankce od úřadů. Proto chybám předcházíme několika úrovněmi kontroly a opakovanými zpětnými prověrkami našich postupů. Pokud chybu uděláme, postavíme se k ní čelem. Pro tyto případy jsme i pojištěni.

 

Budeme pro vás dlouhodobými partnery

Bezchybně vedené účetnictví je ale jen začátek. Našim klientům v rámci vedení účetnictví a daňového poradenství pomáháme z jejich podnikání dostat maximum.

 

Jsme féroví

Transparentnost a férový přístup u nás najdete ve všem – i v cenách. Cena za zpracování mezd se tak odvíjí od počtu aktivních zaměstnanců. O nákladech budete mít vždy přesný přehled – díky podrobnému ceníku a především díky pravidelnému měsíčnímu vyúčtování.

Hranice nás nezastaví

Hledáme řešení

Každý problém našich klientů řešíme tak, jako by se týkal nás samotných. Nebojíme se hledat řešení tam, kde by to jiní už dávno vzdali.

 

Vyznáme se i v mezinárodním zdanění

Poradíme si s případy, kdy obchodujete se zahraničními partnery, máte pobočky či sklady v jiných zemích nebo zaměstnáváte cizince. Nebojíme se tyto případy řešit.

 

Rozumíme daním, účetnictví i právu

Náš tým je složený z odborníků na daně, účetnictví i právo. Jen tak můžeme poskytovat špičkové služby a porozumět všem otázkám a problémům klientů

Chcete, abychom mzdové účetnictví vedli i vám? Kontaktujte nás...

Další související služby

Nenašli jste co jste hledali?