Účetní poradenství

Přerůstá vám účetnictví přes hlavu? Svěřte se do rukou profesionální účetní kanceláře. Pečlivost a přesnost – přesně to můžete očekávat od účetnictví vedeného týmem MONEUS.

Účetní poradenství poskytujeme od A do Z. Počínaje účetním poradenstvím a nastavením účetní osnovy, přes průběžné účtování dle aktuálních předpisů, až po zpracování mzdové agendy. Pomůžeme vám, ať už jste OSVČ nebo velká společnost s desítkami zaměstnanců.

Vedení účetnictví

Společně nastavíme účetní osnovu a optimalizujeme všechny související procesy. Vámi dodané doklady budeme každý měsíc zpracovávat a účtovat v souladu s platnou legislativou. Samozřejmostí je archivace všech dokladů, sestavení účetní závěrky, výkazů a reporting a zastupování v jednání s úřady.

Personální agenda a mzdové účetnictví

Nedílnou součástí účetního poradenství je mzdová a personální agenda. Postaráme se o bezchybné zpracování mezd ve vaší firmě, včetně výpočtu srážek mezd či odvodů sociálního a zdravotního pojištění. Budete mít jistotu, že za své zaměstnance odvádíte to, co skutečně máte. I v tomto případě vás budeme zastupovat před úřady a starat se o veškeré náležitosti, které se zpracováním mezd souvisí.

Daňová evidence

Nespecializujeme se jen na účetnictví společností s ručením omezeným nebo velkých akciových společností. Pomoci vám dokážeme, i když jste jen OSVČ, která potřebuje vést daňovou evidenci. I vám poradíme, jak vše nastavit dle aktuální legislativy a současně tak, aby se optimalizovaly vaše daně.

Výkazy a reporting

V rámci účetních služeb pro vás kdykoli připravíme aktuální informace o stavu vašeho účetnictví a financí. Ať už je potřebujete pro vlastní potřeby, nebo je po vás žádají banky či jiné instituce, s námi budete mít potřebné podklady vždy po ruce.

Daň z příjmů, silniční daň i DPH

S účetním poradenstvím neodmyslitelně souvisí i daně. O ty vaše jsme schopni se starat kompletně. Od daňové optimalizace až po zpracování a podání daňových přiznání, řešení odvodů DPH a související agendy nebo výpočet a odvody silniční daně.

Jak to celé probíhá

Potkejme se. Na první schůzce probereme vaše potřeby a budeme se snažit maximálně poznat a pochopit vaše podnikání. Bez této znalosti vám pomoci nedokážeme.

Staráme se o vaše účetnictví. Po vybroušení a schválení návrhu se pustíme do dlouhodobé spolupráce. Vy nám každý měsíc předáváte účetní doklady, my účtujeme a připravujeme podklady pro úřady a zaměstnance. Průběžně v rámci účetního poradenství řešíme další otázky týkající se vašeho podnikání.

Připravíme návrh spolupráce. Na základě první schůzky a informací od vás dokážeme připravit návrh toho, jak by mělo být vaše účetnictví postavené a jaká v něm bude naše role.

Proč svěřit účetnictví právě nám?

Zakládáme si na preciznosti

Víme, že i sebemenší chyba v účetnictví vás může připravit o zisk, nebo vám vysloužit pěkné penále od úřadů. Proto chyby neděláme.

Budeme pro vás dlouhodobými partnery

Bezchybně vedené účetnictví je ale jen začátek. Našim klientům v rámci účetního a daňového poradenství pomáháme z jejich podnikání dostat maximum.

Hranice nás nezastaví

Každý problém našich klientů řešíme tak, jako by se týkal nás samotných. Nebojíme se hledat řešení tam, kde by to jiní už dávno vzdali.

Vyznáme se i v mezinárodním účetnictví a zdanění

S mezinárodním účetnictvím i zdaněním máme opravdu velké zkušenosti. Ať už zakládáte novou firmu, nebo vyvážíte do zahraničí, poradíme vám, jak vše nastavit a optimalizovat daně.

Kolik účetní poradenství od MONEUS stojí?

Transparentnost a férový přístup u nás najdete ve všem – i v cenách. V rámci účetního poradenství a vedení účetnictví u nás platíte jen za práci, kterou pro vás v daném měsíci skutečně uděláme.

Cena za vedení účetnictví se odvíjí od toho, jak rozsáhlé je vaše podnikání. Závisí tedy na počtu zpracovaných dokladů, skutečnosti, zda jste, nebo nejste plátci DPH nebo na tom, kolik zaměstnáváte lidí. A podobných proměnných je mnohem více.

Vždy o nich ale budete mít jasný přehled – díky podrobnému ceníku, který od nás dostanete spolu s nabídkou, a především pak díky pravidelnému měsíčnímu vyúčtování. Jinými slovy: cena za účetní služby i mzdové účetnictví je každý měsíc jiná. Přesně tak, jak se vyvíjí vaše podnikání.

Chcete, abychom účetnictví vedli i vám? Kontaktujte nás

Kontakt

Nenašli jste co jste hledali?