Účetnictví bytových družstev

Jste členem představenstva bytového družstva? Realizujete developerský projekt přes bytové družstvo? Svěřte se do rukou profesionální účetní kanceláře se zkušenostmi v účtování bytových družstev. Pečlivost a přesnost – přesně to můžete očekávat od účetnictví vedeného týmem MONEUS.

Účetní služby poskytujeme od A do Z. Počínaje počátečním poradenstvím a nastavením optimálního způsobu spolupráce, přes průběžné účtování dle aktuálních předpisů, až po zpracování účetní závěrky a daňových přiznání. Dovedeme vám i poradit s plánovaným developerským projektem nebo vám pomoci při sporech s finančním úřadem.

Vedení účetnictví

Poznáme vaše podnikání a optimalizujeme související procesy naší spolupráce. Vámi dodané doklady budeme každý měsíc zpracovávat a účtovat v souladu s platnou legislativou. Samozřejmostí je příprava všech dokladů k archivaci, provedení účetní závěrky, sestavení výkazů a reporting.

Personální agenda a mzdové účetnictví

Součástí může být i personální agenda a mzdové účetnictví. Postaráme se o bezchybné zpracování mezd, výpočet srážek mezd či odvodů sociálního a zdravotního pojištění. Budete mít jistotu, že za své zaměstnance odvádíte to, co skutečně máte. Budeme za vás podávat přehledy pojistného nebo vás zastoupíme při kontrole z pojišťovny.

Výkazy a reporting

V rámci účetních služeb pro vás kdykoli připravíme aktuální informace o stavu vašeho hospodaření a financí. Ať už je potřebujete pro vlastní potřeby, nebo je po vás žádají banky či jiné instituce, s námi budete mít potřebné podklady vždy po ruce.

Daňová přiznání

S účetnictvím neodmyslitelně souvisí i daně. O ty vaše jsme schopni se kompletně postarat. Od daňové optimalizace až po zpracování a podání daňových přiznání. Od daní z příjmů, DPH až například po dan z nemovitostí.

Jak to celé probíhá

Potkejme se. Na první schůzce probereme vaše potřeby a budeme se snažit maximálně poznat a pochopit vaše podnikání. Bez této znalosti vám pomoci nedokážeme.

Staráme se o vaše účetnictví. Po vybroušení a schválení návrhu se pustíme do dlouhodobé spolupráce. Vy nám každý měsíc předáváte účetní doklady, které my účtujeme. Připravíme potřebné doklady pro úřady a zaměstnance. Průběžně v rámci vedení účetnictví řešíme další otázky týkající se daní a vašeho podnikání.

Proč svěřit účetnictví právě nám?

Zakládáme si na preciznosti

Víme, že i sebemenší chyba v účetnictví vás může připravit o zisk, nebo vám vysloužit pěkné sankce od úřadů. Proto chybám předcházíme opakovanými kontrolami našich postupů. Pokud chybu uděláme, postavíme se k ní čelem.

Budeme pro vás dlouhodobými partnery

Bezchybně vedené účetnictví je ale jen začátek. Našim klientům v rámci účetního a daňového poradenství pomáháme z jejich podnikání dostat maximum.

Hranice nás nezastaví

Každý problém našich klientů řešíme tak, jako by se týkal nás samotných. Nebojíme se hledat řešení tam, kde by to jiní už dávno vzdali.

Vyznáme se i v mezinárodním zdanění

S mezinárodním zdaněním máme opravdu velké zkušenosti. Ať už zakládáte novou firmu, vyvážíte do zahraničí nebo vlastníte majetek v zahraničí, poradíme vám, jak vše nastavit a optimalizovat daně.

Kolik účetnictví od MONEUS stojí?

Transparentnost a férový přístup u nás najdete ve všem – i v cenách. V rámci vedení účetnictví u nás platíte jen za práci, kterou pro vás v daném měsíci skutečně uděláme.

Cena za vedení účetnictví se odvíjí od toho, jak rozsáhlé je vaše podnikání. Závisí tedy na počtu zpracovaných dokladů, skutečnosti, zda jste, nebo nejste plátci DPH nebo na tom, kolik zaměstnáváte zaměstnanců. A podobných proměnných je mnohem více.

Vždy o nich ale budete mít jasný přehled – díky podrobnému ceníku, který od nás dostanete spolu s nabídkou, a především pak díky pravidelnému měsíčnímu vyúčtování. Jinými slovy: cena za účetní služby i mzdové účetnictví je každý měsíc jiná. Přesně tak, jak se vyvíjí vaše podnikání. Pokud chcete mít jistotu, můžeme se ovšem dohodnout i na paušální částce.

Chcete, abychom účetnictví vedli i vám? Kontaktujte nás

Kontakt

Další související služby

Nenašli jste co jste hledali?