Založení bankovního účtu v zahraničí

Pro právnické osoby je založení bankovního účtu v zahraničí stále těžší a těžší úkol. Zdaleka ne všechny banky totiž přijímají zahraniční společnosti s otevřenou náručí.

Pro naše klienty jsme zvyklí zakládat a spravovat zahraniční společnosti a holdingy. Moc dobře tak víme, u kterých bank ve kterých zemích je vhodné založit bankovní účet a za jakých podmínek. Proto jsme se rozhodli asistenci se založením bankovního účtu v zahraničí nabídnout také jako samostatnou službu.

Jejím prostřednictvím vám můžeme pomoci vybrat tu správnou banku pro vaše podnikání a poradit, jak bankovní účet v zahraničí založit.

Proč firemní účet v zahraničí založit?

Založení bankovního účtu v zahraničí může být výhodné pro vaše podnikání, pokud obchodujete se zahraničím a pravidelně přijímáte platby v cizí měně, ve které i platíte svým zahraničním partnerům. Donedávna byla jistou výhodou i jistá anonymita účtu. Se zavedením povinnosti bank automaticky reportovat informace o finančních účtech to už ale tak docela neplatí.

Jak účet v zahraniční bance založit?

Obraťte se na nás a my vám po úvodní schůzce doporučíme zemi, ve které je pro vás nejvhodnější založit účet. V rámci služby založení bankovního účtu v zahraničí poté společně připravíme veškeré formuláře a dokumentaci pro banku.

Jak to celé probíhá

Poznejme se. Abychom vám mohli doporučit vhodnou zemí pro založení bankovního účtu v zahraničí, musíme nejdřív poznat vaše podnikání a jeho potřeby.

Účet pro vás založíme. Poté, co si návrh schválíme, vám pomůžeme účet založit.

Připravíme návrh. Po úvodní schůzce budeme schopni přijít s návrhem vhodné země i konkrétní banky pro založení bankovního účtu v zahraničí.

Proč založení zahraničního účtu svěřit právě nám?

Jsme specialisté na mezinárodní zdanění

S mezinárodním zdaněním a zakládáním zahraničních společností máme opravdu bohaté zkušenosti. Díky tomu víme, u které banky a v jaké zemi se vám vyplatí bankovní účet založit.

Naše pomoc nezná hranice

Pro naše klienty jsme dlouhodobými partnery. Jejich záležitosti vždy řešíme tak, jako by byly naše vlastní. Řešení hledáme i tam, kde by to ostatní už jindy vzdali.

Jsme pečliví puntičkáři

Víme, že sebemenší chyba nebo špatně zvolené řešení vás může stát ušlý zisk nebo penále. Proto se je snažíme nedělat.

Kolik založení zahraničního účtu stojí?

Transparentnost a férový přístup v cenách jsou pro nás důležité. Proto u nás vždy platíte pouze za práci, kterou skutečně odvedeme a která povede ke kýženému výsledku.

Cena za založení bankovního účtu v zahraničí vychází z naší hodinové sazby. Cenový návrh, který si společně schválíme předem, tak vychází z předpokládaného počtu hodin, který bude potřeba výběru vhodné země, banky a založení účtu v ní potřeba.

Chcete, abychom pro vás zahraniční bankovní účet založili? Kontaktujte nás

Kontakt

Další související služby

Nenašli jste co jste hledali?