Umí tohle i váš účetní?

Když o sobě říkáme, že nejsme jen obyčejní účetní, opravdu to tak myslíme i cítíme. Naši klienti si MONEUS nevybírají proto, že by potřebovali mít účetnictví vedené bez jediné chybičky. Tedy to samozřejmě taky a také to u nás dostanou, ale není to to hlavní, proč se rozhodují právě pro nás a ne pro konkurenční účetní kanceláře. Proč si nás tedy vybírají? Důvodů je několik.

Obsah

Jsme odborníci na daně. Včetně mezinárodního zdanění

Naši klienti od nás očekávají víc než jen bezproblémové vedení účetnictví. Oni totiž často potřebují především poradit. Poradit, jak nastavit podnikání tak, aby byla jejich daňová zátěž co nejnižší (samozřejmě v rámci zákona) a byznys tak mohl kvést. Ať už v rámci aktivit v Česku, nebo i v zahraničí. V oblasti mezinárodního zdanění máme velké zkušenosti a znalosti, právě proto si nás často vybírají zahraniční klienti nebo firmy, které do zahraničí expandují.

Nebojíme se překračovat hranice

Čas od času k nám přijde klient, který potřebuje vyřešit konkrétní daňový nebo účetní problém. Někdo by mohl mít tendenci ho odbýt s tím, že když se do této situace dostal, ať se z ní sám taky pomůže (vždyť za námi mohl přijít už na začátku svého podnikání a nic podobného by se mu nestalo). To ale není náš styl. Pokud jde o naše klienty, jsme bojovníci a pereme se do posledního dechu. Snažíme se pomoci téměř každému, když je to v našich silách, a to i prostřednictvím netradičních řešení.

Stavíme na dlouhodobé spolupráci

Pokud takovému klientovi pomůžeme, většinou u jednorázové spolupráce nezůstane. Dlouhodobé vztahy a partnerství jsou dalšími z pilířů, na kterých naše služby stavíme. Abychom mohli klientům radit a opravdu jim pomoci, musíme nejdříve detailně poznat je a jejich podnikání. A to se nedá provést přes noc. Právě proto je vzájemná důvěra a dlouhodobost našeho vztahu důležitá.

Věřím, že právě tyto zmíněné zásady, kterými se řídíme a které dodržujeme, stojí za našim úspěchem a za řadou spokojených klientů. Kdyby nic jiného, svědčí o tom jedno důležité číslo. Nula. Nula klientů, kteří by s námi byli nespokojeni a přestali naše služby využívat. A toho si ceníme nejvíce.

Potřebujete pomoci s daněmi a účetnictvím? Kontaktujte nás